Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Chytré mobilní aplikace, které vám usnadní život

Jde vám ze všech povinností hlava kolem? Zaúkolujte váš smartphone a vytvořte si z něj pomocníka nejen na volání a textovky. Ne nadarmo se mu říká chytrý telefon. Díky nejrůznějším aplikacím vám totiž může pomoci se spoustou věcí.
Vydáno: 13.06.2015
Chytrý telefon toho za vás může vyřešit víc, než si myslíte
Chytrý telefon toho za vás může vyřešit víc, než si myslíte Autor: Thinkstock
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Menstruace: Zapomeňte na poznámky v kalendáři, jde to i jinak

Plánujete miminko, musíte si zaznamenávat bazální teplotu, sílu krvácení, hustotu cervikálního hlenu nebo jen chcete mít lepší přehled o vaší měsíční periodě? Zamiřte na Obchod Play a vyberte si z aplikací tu, která vám bude vyhovovat. My v redakci rozhodně můžeme doporučit Woman Log, Menstruační kalendář, nebo pokud holdujete angličtině „appku“ Love Cycles či Period Tracker.

 

Pijete opravdu tolik, kolik vaše tělo potřebuje?

unnamed Foto:

My ženy pitnému režimu opravdu moc nedáme a s jeho dodržováním máme poměrně velké potíže. Proto mnohé z nás určitě s radostí přivítají skvělou aplikaci Water Your Body, kde si zaznamenáte vaše osobní údaje, určíte z jakých sklenic nejčastěji pijete a dle toho vám aplikace vypočítá, kolik denně musíte vypít vody a bude vám navíc i připomínat, kdy je ten správný čas pozvednout pohárek k ústům. Uvidíte, že vás přestane bolet hlava, budete mít více energie a budete i krásnější.

 

                                                                                                                                         Konec listování papírovými letáky

Šetřete přírodu, odmítněte letáky, které vám zbytečně zabírají poštovní schránku, a obohaťte váš chytrý telefon o opravdu vydařenou aplikaci s názvem Kupi.cz, kde můžete sledovat akce, listovat aktuálními letáky a kontrolovat ceny vašeho oblíbeného zboží. Nemluvě o tom, že můžete prověřit cenu v daném obchodě a zjistit, kolik výrobek stojí jinde.

„Vzhledem k tomu, že musím šetřit, jsem si Kupi.cz opravdu oblíbila, stačí se podívat a mám přehled. Podle aktuálních akcí plánuji týdenní jídelníček a sestavuji nákupní seznam,“ říká Jana, 33 let.

Skenování nikdy nebylo jednodušší

Aplikace Cam Scanner vám ušetří náklady spojené s pořízením scanneru, který od dnešního dne už nebudete potřebovat. K naskenování smluv, vizitek nebo jiných dokumentů vám bohatě postačí pouze a jenom váš mobilní telefon.

unnamed1 Foto:

 

Pár rychlých tipů

- Naistalujte si také program Skype nebo Viber. Budete tak moci s přáteli telefonovat zdarma.

- Nemůžete se dočkat dovolené, které se kvapem blíží? S Vacation Countdown si můžete nechat odpočítat dny do termínu vašeho odletu a nevýslovně se těšit!

- Rádi si zapisujete své momentální pocity a zážitky do deníku? Místo papíru můžete své dobrodružství svěřit aplikaci Deník. Vaše tajemství je od zvědavců skryto heslem a navíc vaše zápisky budou automaticky zaslány na vámi vybranou e-mailovou adresu pro zálohu.

- Máte malé dítě a nemůžete si dovolit utrácet za drahé chůvičky? Tak si stáhněte aplikaci Chůvička Biopron a budete mít po starostech. V době, kdy se vaše děťátko rozpláče, může program spustit vámi vybranou nahrávku a vaším hlasem dítě ukonejšit.

- Potřebujete snížit výdaje a zjistit, za co nejčastěji utrácíte? Stáhněte si aplikaci Moje výdaje a budete mít jasno.

unnamed2 Foto:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

len/foto: Google Play

Mohlo by vás taky zajímat:

Super, za pár minut odchází a byt bude jen váš:)

„Prohřešky“, které dělají ženy, když nemají doma muže

5 vědecky podložených důvodů, proč mít pravidelný sex

Studie mluví jasně. Užívejte si sexu, dokud můžete. Má blahodárné účinky.

Způsobuje pocit štěstí

Způsobuje pocit štěstí

Postgraduální student psychologie Carsten Grimm z Univerzity v Cantebury na Novém Zélandu zjistil, že lidé hodnotí sex jako nejlepší možnou činnost, která jim přináší pocit štěstí.

Provedl studii, ve které měli lidé hodnotit třicet nejběžnějších denních činností, a to na základě tří kritérií: zda jim činnost přináší potěšení, jak se v ní angažují a zda se po ní cítí šťastní. Výsledky byly překvapivé. Sex obsadil s přehledem první příčku. Hned v závěsu se umístilo oblíbené pití vína či piva a na třetím místě pak péče o bližní. Následovala meditace a náboženské aktivity a až na pátém místě se objevily děti. Za nimi poslech hudby a společenský život.

 

 

Článek je zařazen v: aplikace, telefon, mobil, smartphone, chytrý telefon, google play
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama