Astročlánky

Aktualizováno 8. dubna 2022 11:52

Martina Čerňanská

Co na vás prozradí oblíbená barva? I to, jaká jste v posteli

Co na vás prozradí vaše oblíbená barva? Překvapivě i to, jaká jste v posteli.

Samozřejmě že i to, jakými se obklopujeme barvami či do jakých barev se rádi oblékáme, na nás prozrazuje, jací jsme. Mnohé to vypovídá o naší povaze, charakterových vlastnostech, ba i o intimních detailech. Přiznejte se: odíváte se do zářivě červené? Anebo preferujete světlounce modrou? Podívejme se teď na to, co o nás prozrazují barvy. A to i co se týká pikantnějších odvětví našeho života.

Oranžová

Radost ze života, sebedůvěra, odvaha, optimismus – to je charakteristika ženy, která se ráda obklopuje čímkoli, co má barvu pomeranče. Mají zdi vašeho obývacího pokoje oranžovou barvu? Pokud ano, máte vyhráno: oranžová pomáhá proti pesimismu či letargii. Dodává chuť k práci i k postelovým hrátkám. Milovnice oranžové má smysl pro dramatičnost. V posteli je to divoká kočka.

Svěže zelená

Dívat se do zelené je zdravé, psychologové to doporučují. Procházet se po lese a hledět do korun stromů prospívá duši i očím. Zelená je barva zdraví, harmonie, vnitřního klidu. V přístupu k sexu jste roztomile nevinná, vlastně se chováte až panensky cudně. Jste naprosto věrná tomu, kterého milujete. Muži preferující zelenou mohou být trošku nešikovní a neohrabaní, ale okouzlující a roztomilí.

Hnědá

Hnědá je barva země. Jste realistka. Jste dobrosrdečná, pomáháte lidem kolem sebe. A ti vás za to obdivují, váží si vás. Jste romantická, vřelá, hluboce citlivá. Ráda se tulíte, často partnerovi vyznáváte lásku, i několikrát denně. Na milování potřebujete celou noc, respektive celé noci.

Růžová

Jste hravá, ráda vyniknete. Možná jste i trošičku dětská. Potřebujete více ochrany a lásky než ostatní. Ráda provokujete, někdy slibujete daleko více, než jste ochotna poskytnout. Možná je také dobré vědět, že muži, kteří milují růžovou, bývají v mnoha případech záletníci a sukničkáři. Tak si na ně dejte pozor.

Bledě modrá

Symbolizuje mír, klid, vyváženost, uvážlivost. Kdo dává přednost modré, bývá racionálně založený, citlivý, věrný, s úctou k zákonu a pořádku. Máte snad modrou noční košilku, modré povlečení, převládá modrá barva ve vašem šatníku? Pak jste v posteli úžasná. Jste něžná a vnímavá, považujete milování za druh umění. Modří jsou nejlepší partneři, protože neznají faleš.

Bílá

Tato barva symbolizuje andělskou nevinnost, čistotu, něhu. Žena preferující bílé prádlo a vůbec bílou barvu na sebe bývá přísná. Je věrná a velmi, velmi stydlivá. Muž, který si ji vybral, se musí smířit s tím, že má vedle sebe celoživotní puritánku. Žena milující bílou se svlékne pouze v černočerné tmě a ještě k tomu pod peřinou. Někteří manželé takových žen si stěžují, že partnerku vlastně nikdy neviděli nahou. Svým způsobem mají pravdu.

Jasně červená

Do takové se oblékají jen velice sebevědomé ženy. Nesmělá dívka si červené šaty nepořídí, necítila by se v nich dobře. Tuto ohnivou barvu milují vitální dámy s velikou sebedůvěrou, které si umí vychutnávat život. Jak se říká: umí žít. Máte-li ráda červenou, jste v posteli tygřice, vyžadující postelové hrátky v podstatě každou noc. Partner bývá unavený a čas od času odchází spát k rodičům, aby si konečně odpočinul a trochu se vyspal.

Fialová

Jste netuctová intelektuálka, velká individualistka. Milujete noblesu, vznešenost, luxus. Vždy a za každou cenu musíte být originální. Líbí se vám stát mimo dění, být takzvaně nad věcí. Co se týká postelových hrátek, předstíráte, že nad nimi ohrnujete nos. Ale není to tak docela pravda. Když se doopravdy zamilujete, jste jako tajfun!

Sdílejte článek
Štítky postel

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.