zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Co prozradí otisky prstů o vaší povaze?

1/3: Jemné zakřivení
Co o vás prozradí vaše otisky prstů? rovné

Lidé s těmito otisky prstů jsou energetičtí a sebevědomí. Jejich seběvědomí můžete poznat prakticky ze všeho, co dělají - jejich postoj, pohyby, chování. Občas toto sebevědomí hraničí s tvrdohlavostí - je v podstatě nemožné je přesvědčit k jinému názoru nebo je donutit přiznat, že neměli pravdu. Jakékoliv rozhodnutí, které udělají sami, je konečné.

Konkrétní myšlení je u lidí s těmito otisky skoro samozřejmostí. Tito lidé mají často problémy se změnami v životě, přizpůsobováním se k novým podmínkám a nasloucháním ostatních.

Lidé s těmito otisky prstů jsou typičtí cholerici. Nejvíce si cení umění a hudby a vyjadřují se uměním nebo velice expresivní řečí těla.

Od těchto lidí neočekávejte žádné slabosti, nebo jemné zacházení. Dokáží však být velice loajální a nikdy se nevzdávají svých pravých přátel.

2/3: Spirály
Co o vás prozradí vaše otisky prstů? kruh

Lidé s otisky prstů ve tvaru spirály jsou prchliví, ale také velmi štědří. Mají od přírody talent na rychlé osvojení nových poznatků a schopnost analyzovat a hodnotit své okolí. Často se u nich setkáte s tím, že dělají najednou několik prací, ale v půlce s nimi přestanou, protože ztratí zájem.

Tito lidé mají často vznětlivou a nevyrovnanou povahu a jsou nepředvídatelní a velice zdatní v ukrývání svých pocitů a myšlenek. Vyhledávají samotu.

Typickým chováním je přemítání nad sebe samým a nedůvěra ve všechny a vše.

Jejich mluva je často tichá, neupoutávají na sebe pozornost, jsou pomalejší a rozvážnější ve všem, co dělají. Pokud má člověk otisky prstů ve tvaru spirály na obou ukazováčcích, znamená to, že jsou rozenými mysliteli a mají talent na programování, výzkum a právní studium.

3/3: Smyčky
Co o vás prozradí vaše otisky prstů? smyčka

Smyčky jsou nejčastějším otiskem prstů Evropanů. Tento otisk prstu představuje klidnou a vyrovnanou osobnost. Lidé s těmito otisky prstů jsou většinou sympatičtí a snaží se pomoci ostatním. Rychle také navazují přátelské vztahy s novými lidmi. Jsou velice zodpovědní a svědomití. Zřídkakdy berou iniciativu do svých rukou.

Velmi si zakládají na mezilidské komunikaci.

Jejich emoce se dají lehce předvídat. Tito lidé jsou temperamentem typičtí sangvinici. Nesnáší zdlouhavou práci, která je nezajímá. Pokud máte na prstu smyčkovité otisky prstů, máte velkou představivost a jste tak trochu snílkem.

Slideshow je zařazena v: otisky prstů , povaha , charakter , láska , čtení z ruky

reklama