5 vtipných fotek ženy parodující celebrity. Za tři dny vybrala pro Austrálii 20 miliónů dolarů!

Sedmatřicetiletá komička, která má na Instagramu 6,4 milionů sledujících zachraňuje Austrálii. Za tři dny, kdy založila fond na Facebooku, vybrala více jak 20 miliónů dolarů a částka vystoupila až na 40! Podívejte se na to, čím baví internet, a jak zachraňuje svět.

Celý svět sleduje přírodní katastrofu, která se odehrává v Austrálii. Někteří lidé se rozhodli aktivně pomoci. Komičce a známé Influencerce na Instagramu, která je už léta známá svými parodiemi na celebrity a jejich instagramové profily, se rozhodla pomoci. Díky burcujícím postům se jí povedlo za poslední tři dny vybrat více jak 20 miliónů dolarů, dnes se mluví o více jak 40 miliónech, ale částka naštestí stále vzrůstá.

Jak se australské ženě podařilo vybrat na požáry víc jak 20 miliónů dolarů? Kdo z celebrit pomohl?

Jak začala Celeste Barber?

Australská herečka, komička a scénáristka jezdí po celém světě a vystupuje se svou stand up comedy, kdy si dělá legraci hlavně sama ze sebe. To můžete vidět hlavně na fotkách z jejího instagramového profilu, kde se rozhodně nezabývá tím, jak jí to na fotkách sluší.

Populární instagram ale vznikl náhodou. Celeste Barber si se svou sestrou vyměnovala vlastní fotky, kde vypadaly...přinejmenším odpudivě, ale zároveň velice vtipně. Fotkami se začala nakonec bavit celá rodina, a tak se Celeste rozhodla poslat je i dál do světa.

"Vždycky mě trochu iritiovali lidé, kteří milují módu a myslí si, že jsou něco víc. Jsou štíhlí, za manžele mají architekta a postují fotky ze svých designových domů v hadrech, které dostali zadarmo," vysvětluje komička.

"Nikdy to nebylo tak, že bych se rozhodla instagramem propagovat "body positivity". Bylo to spíš o tom, že takhle vystupují celebrity z bazénu a takto my normální lidé," tvrdí Celeste Barber.

Podívejte se na její nejlepší fotografie, kde paroduje herečky a modelky.

1) Parodie na Gwyneth Paltrow

2) Komička ukazuje paradoxní svět módního byznysu

3) Celeste Barber se nebojí ani největších hráčů na Instagramu

4) Australanka se nebojí ukázat v plné polní

5) Komička si dělá legraci z krokolomných instagramových pozic

Sdílejte článek
Štítky dolar Austrálie Instagram Facebook celebrita požáry Gwyneth Paltrowová Celeste Barber

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.