Prima maminka

30. července 2015 04:30

Lucie Průchová

DOJEMNÉ: Opravdová láska – První setkání s novorozenou adoptivní holčičkou!

Série dojemných momentů jednoho manželského páru, kterému nebylo dopřáno přirozenou cestou, mít velikou rodinu, o které snili. Snímky jsou důkazem toho, že se jim nakonec sen splnil a oni mohou objímat svou právě narozenou holčičku.

Kristen Prosser z Minnesoty, zachytila svým fotoaparátem jeden z nejšťastnějších okamžiků tohoto mladého páru, svých přátel, Davida a Sarah Olsen.

Vydala se s nimi na cestu na Floridu, kde si měli vyzvednout miminko, které se právě narodilo. Kamarádi ji totiž poprosili, jestli by mohla zachytit jejich první setkání s adoptivní dcerou, která na ně čekala v porodnici. Strašně se těšili, až si přivezou domů nový přírůstek do rodiny, který jim chyběl k úplnému štěstí.

„Vždycky jsem chtěla fotit první setkání adoptovaného dítěte s rodiči a jsem vděčná svých přátelům, že jsem mohla být součástí tohoto neuvěřitelného momentu!“

„Byl to jeden z nejzvláštnějších okamžiků mého života,“ napsala Kristen na Facebooku, kde sdílela tyto krásné fotky. „Dostala jsem to privilegium, přihlížet tomu, jak se vše odvíjelo. Viděla jsem dokonalý příklad bezpodmínečné a obětavé lásky.“

„Ten nádherný moment napětí a pak - šťastná máma a táta, kteří jsou nadšeni z toho, že poprvé vidí svou dceru v nemocnici po porodu.“

David A Sarah jsou manželé už deset let a vždy snili o veliké rodině. Mají dva biologické syny – Zakary, tomu je šest a Levi - tříletý chlapeček, který se narodil s vrozenou vadou, rozštěpem páteře. Tato rodinná zátěž byla i důvodem, proč si pár nepořídil další, své třetí vysněné miminko. Je totiž známo, že matkám, kterým se jednou narodí dítě s takovýmto postižením, hrozí, že s největší pravděpodobností by se vyskytla stejná nemoc i u dalšího dítěte.

Pár ale nebyl připraven, vzdát se svého snu a rozhodli se udělat vše proto, aby byla jejich rodina úplná – to pro ně znamená, pětičlenná. Nyní se jim jejich sen splnil. Odvezli si domů tuto krásnou holčičku, kterou pojmenovali Tilly.

Sdílejte článek
Štítky rodina Facebook Florida Minnesota Opravdová láska

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 5. 6. 2023

Úkoly všeho druhu vám dnes budou připadat jako Herkulova práce, Berani. Kvůli přepracování a napětí se můžete cítit trochu pod psa. Možná by bylo dobré, kdybyste si na chvíli odpočinuli o samotě. Pokud to nejde, snažte se alespoň trochu uklidnit. Také některé nečekané změny ve vašem okolí by mohly rozvášnit jazyky. Než začnete dělat ukvapené závěry, nezapomeňte si ověřit fakta.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.