zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

DOJEMNÉ: Opravdová láska – První setkání s novorozenou adoptivní holčičkou!

Láska a štěstí, to je to, co vidíte
Autor: Kristen Prosser Láska a štěstí, to je to, co vidíte
pruchol , Vydáno: 30.07.2015
Série dojemných momentů jednoho manželského páru, kterému nebylo dopřáno přirozenou cestou, mít velikou rodinu, o které snili. Snímky jsou důkazem toho, že se jim nakonec sen splnil a oni mohou objímat svou právě narozenou holčičku.

reklama

Kristen Prosser z Minnesoty, zachytila svým fotoaparátem jeden z nejšťastnějších okamžiků tohoto mladého páru, svých přátel, Davida a Sarah Olsen.

Vydala se s nimi na cestu na Floridu, kde si měli vyzvednout miminko, které se právě narodilo. Kamarádi ji totiž poprosili, jestli by mohla zachytit jejich první setkání s adoptivní dcerou, která na ně čekala v porodnici. Strašně se těšili, až si přivezou domů nový přírůstek do rodiny, který jim chyběl k úplnému štěstí.

„Vždycky jsem chtěla fotit první setkání adoptovaného dítěte s rodiči a jsem vděčná svých přátelům, že jsem mohla být součástí tohoto neuvěřitelného momentu!“

„Byl to jeden z nejzvláštnějších okamžiků mého života,“ napsala Kristen na Facebooku, kde sdílela tyto krásné fotky. „Dostala jsem to privilegium, přihlížet tomu, jak se vše odvíjelo. Viděla jsem dokonalý příklad bezpodmínečné a obětavé lásky.“

Poprvé viděli své zlatíčko naživo Foto:

„Ten nádherný moment napětí a pak - šťastná máma a táta, kteří jsou nadšeni z toho, že poprvé vidí svou dceru v nemocnici po porodu.“

David A Sarah jsou manželé už deset let a vždy snili o veliké rodině. Mají dva biologické syny – Zakary, tomu je šest a Levi - tříletý chlapeček, který se narodil s vrozenou vadou, rozštěpem páteře. Tato rodinná zátěž byla i důvodem, proč si pár nepořídil další, své třetí vysněné miminko. Je totiž známo, že matkám, kterým se jednou narodí dítě s takovýmto postižením, hrozí, že s největší pravděpodobností by se vyskytla stejná nemoc i u dalšího dítěte.

Pár ale nebyl připraven, vzdát se svého snu a rozhodli se udělat vše proto, aby byla jejich rodina úplná – to pro ně znamená, pětičlenná. Nyní se jim jejich sen splnil. Odvezli si domů tuto krásnou holčičku, kterou pojmenovali Tilly.

reklama

reklama

Přečtěte si také

reklama