Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Filmové novinky: 5 filmů, na které zajděte právě teď do kina

Vydáno: 05.06.2016
Filmové novinky: 5 filmů, na které zajděte do kina
Filmové novinky: 5 filmů, na které zajděte do kina Autor: archiv Warner Bros.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Magie má plán

Romantických komedií o tom, jak ulovit chlapa, je spousta. Nový film s Gretou Gerwig vás ale naučí, jak se ho můžete zbavit. Navíc má dobře vymyšlený scénář, skvělé herce a příjemně utíká. Pokud tedy hledáte romantiku do kina, klidně dejte Maggie šanci.

Správní chlapi

Soukromý detektiv a nájemná mlátička vyšetřují přípda ztracené dívky a porno vraždy...no ale dámy hlavně! harje tam Ryan Gosling, takže na to prostě jít musíte.

Alenka v říši divů: Za zrcadlem

Pokračování Alenky v říši divů. Johny Depp opět nezklamal, srdcová královna v podání Heleny Bonham Carter také ne a hlavně je to nádherná vizuálně podívaná, kterou musíte vidět ve 3D.

Jak přežít single

Na tenhle film vyražte s kámoškou. Oddechovka o 4 svobodných ženách, o městě New York, které nikdy nespí, o chlapech, kteří by zase spali s kýmkoliv...prostě ideální biják, po kterém si zajděte ještě na vínko.).

Belmondo

Ach...božský Belmondo! V tomto jedinečném celovečerním portrétu se Belmondo vrací spolu se s vým synem Paulem na místa, kde vznikly jeho nejslavnější filmy. Ve filmu se objeví spousta známých herců - Belmondových přátel, pamětníci a především v hlavní roli samotný Jean-Paul Belmondo!

Který film vás nejvíc zaujal a vyrazíte na něj?

Anketa

Který film vás nejvíc zaujal?

Podívejte se i na naše další filmové výběry:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama