Prima maminka

5. června 2016 04:40

Martina Čerňanská

Filmové novinky: 5 filmů, na které zajděte právě teď do kina

Filmové novinky: 5 filmů, na které zajděte právě teď do kina

Magie má plán

Romantických komedií o tom, jak ulovit chlapa, je spousta. Nový film s Gretou Gerwig vás ale naučí, jak se ho můžete zbavit. Navíc má dobře vymyšlený scénář, skvělé herce a příjemně utíká. Pokud tedy hledáte romantiku do kina, klidně dejte Maggie šanci.

Správní chlapi

Soukromý detektiv a nájemná mlátička vyšetřují přípda ztracené dívky a porno vraždy...no ale dámy hlavně! harje tam Ryan Gosling, takže na to prostě jít musíte.

Alenka v říši divů: Za zrcadlem

Pokračování Alenky v říši divů. Johny Depp opět nezklamal, srdcová královna v podání Heleny Bonham Carter také ne a hlavně je to nádherná vizuálně podívaná, kterou musíte vidět ve 3D.

Jak přežít single

Na tenhle film vyražte s kámoškou. Oddechovka o 4 svobodných ženách, o městě New York, které nikdy nespí, o chlapech, kteří by zase spali s kýmkoliv...prostě ideální biják, po kterém si zajděte ještě na vínko.).

Belmondo

Ach...božský Belmondo! V tomto jedinečném celovečerním portrétu se Belmondo vrací spolu se s vým synem Paulem na místa, kde vznikly jeho nejslavnější filmy. Ve filmu se objeví spousta známých herců - Belmondových přátel, pamětníci a především v hlavní roli samotný Jean-Paul Belmondo!

Který film vás nejvíc zaujal a vyrazíte na něj?

Podívejte se i na naše další filmové výběry:

Sdílejte článek
Štítky New York film kino Johnny Depp Ryan Gosling Jean-Paul Belmondo Helena Bonham Carterová Alenka v říši divů

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.