Celebrity

24. května 2015 04:40

Anna Kopečková

George Clooney a jeho manželka Amal: Na téma dítě mají stejný názor!

Těšili jste se na malé „Clooňátko?“ Vypadalo to nadějně, idol všech žen – George Clooney se totiž konečně vzdal svého staromládeneckého života, ale zdá se, že to neznamená, že je připraven mít děti. Prý ještě ne!

Čtyřiapadesátiletý herec přiznal, že založení rodiny není prioritou ani pro něj, ani pro jeho manželku Amal, kterou si bral před osmi měsíci.

Vyjádřil se takto: „ Moc o tom ani nepřemýšlím – tedy, abych byl přesný, samozřejmě, že jsem na toto téma uvažoval, jednou děti asi mít budu, ale rozhodně to teď není na vrcholu mého seznamu, co chystám v nejbližších měsících.“

Dále vysvětlil, že je spokojený. V současné době se zaměřil na svou vlastní rodinu, hlavně na sestru Ninu. „Se svou rodinou mám opravdu úzké vztahy, se sestrou jsme si velmi blízcí - mám neteř a synovce. Můj synovec právě promoval na vysoké škole

V televizním rozhovoru přiznal, jak to opravdu je. S manželkou Amal se shodl na tom, že v dohledné době rozhodně potomky neplánují, pro ně oba je totiž důležitější kariéra.

Jestlipak George nezapomíná na to, že mu letos bylo padesát čtyři let a jeho manželce pomalu táhne na čtyřicet?!

Amal je opravdu překrásná žena:

Podobné články

Jejich hnízdečko lásky:

Podobné články

Přečtěte si taky:

Sdílejte článek
Štítky dítě rodina George Clooney clooney

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.