Tvrdá realita: Modelky, herečky a zpěvačky bez retuše!

Dokonalá těla, hladká kůže a sexy křivky. Přesně tak je vidíme na plakátech a titulních stránkách časopisů. Jenže za dokonalost mnohdy může dokonalá retuš. Realita bývá úplně jinde: povislá kůže, celulitida a další nedokonalosti.

Přítrž všeobecnému ideálu krásy udělala supermodelka Cindy Crawford. Takle jste jí ještě neviděli! Svými novými fotkami šokovala celý svět! Modelka totiž tentokrát dala veškeré zábrany stranou a na internetu vyvěsila své fotky ve spodním prádle bez retuše! Ve svých 48 letech se Cindy ukázala tak, jak skutečně v reálu vypadá.

„Jsem spokojená se svým tělem. Je pravda, že to není jako dřív. Teď mám dvě děti a svého těla si cením víc, než dřív,“ říká.

Fotky bez retuše si oblíbily i naše slavné osobnosti. A tak jsme bez make-upu mohli vidět Daru Rolins, Moniku Absolonovou nebo Simonu Krainovou.

Jiné slavné ženy už je tak v oblibě nemají. Zvlášť, když se objeví na veřejnosti fotografie jejich pozadí s pořádnými ďolíčky. Je to docela šílený rozdíl. Na druhou stranu je ale docela dobré vědět, že i když máte vlastního trenéra, kuchaře a kadeřníka a točí se kolem vás tým vizážistů, pořád jste bytost z masa a kostí (a často i povislé kůže) a musíte řešit problémy, které s sebou přinášejí naskakující roky.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.