Prima maminka

4. listopadu 2017 06:00

Anna Kopečková

Hádanka, která vám pěkně zamotá hlavu. Vyřešíte ji?

Některé věci vypadají na první pohled složitě, i když vůbec složité nejsou. Jako naše hádanka...

Rodinné vztahy bývají často komplikované. Nemáme teď ovšem na mysli to, jak se k sobě vzájemně chováme, ale v jakém jsme vztahu vůči ostatním členům rodiny. Stačí, když maminka začne vyprávět o tetě, která měla čtyři dcery, z nichž jedna se vdala za muže, který byl bratrem tchánova syna. A už se v tom začínáte ztrácet.

My pro vás máme hádanku, která se týká jen nejužší rodiny, i tak vám ale nejspíš pěkně zamotá hlavu. Pozorně si ji přečtěte a zkuste přijít na to, kdo by to mohl být:

Jestli se po přečtení cítíte zmatení, nic si z toho nedělejte. S touto na první pohled zapeklitou hádankou si neví rady spousta lidí. Ale nabízí se hned několik možných odpovědí, z nichž si můžete vybrat tu, která je podle vás správná. Osoba, která se ptá, je buď babička Terezy, matka, dcera, vnučka nebo sama Tereza.

Jestli jste se do toho tak nějak zamotali, zkuste si to celé nakreslit na kousek papíru, ať lépe vidíte rodinné vazby.

Tak už znáte správnou odpověď? Pokud si myslíte, že otázku položila dcera, je to správně. Hádanka možná vypadá složitě, ale slova „matka mé dcery" je jen trochu složitější způsob, jak říci „já".

Najdou se ovšem i lidé, podle nichž má hádanka více správných řešení. Osoba, která se ptá, totiž nemusí být jen dcera Terezy, ale i muž, který je ženatý s dcerou Terezy, tedy její zeť.

Baví vás hádanky? Zkuste si i některé další:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.