Prima maminka

20. října 2015 04:20

Lucie Průchová

HRA O TRŮNY: Místa, kde se natáčely scény z filmu. Jak vypadají ve skutečnosti?

Máme tady něco pro fanoušky Hry o trůny (Game of Thrones). Tito manželé se totiž vypravili po stopách svého oblíbeného seriálu a dali si tu práci s hledáním určitých míst, kde se seriál natáčel.

Vydali se do Chorvatska, kde seriál vznikal, aby vytvořili tyto fotografie, o které se s vámi chtějí nyní podělit. Jak tedy vypadají tato místa v reálném životě?

Pokud jste také skalními fanoušky tohoto fantasy seriálu a zajímají vás lokace z natáčení seriálu Hra o trůny, jste ve správném článku.

Jak manželé přiznávají: „Některá místa bylo jednoduché najít – například v Dubrovníku. Tam se točilo nejvíc a místa se hledala dobře. Někdy jsme se při hledání však hodně zapotili. Nesmírně těžké bylo hledání ve Splitu, tam jsme hledali asi nejdéle, byl to takový pokus–omyl. Někdy to byla vlastně spíše náhoda, že jsme na ně narazili.“

Podívejte se tedy, jestli jste náhodou na své dovolené do některých těchto míst nezavítali, aniž by vás napadlo, že právě zde se procházeli vaši oblíbení hrdinové.

Třeba herečka Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), která byla nedávno zvolena nejkrásnější ženou roku 2015. Tento titul jí přidělil americký pánský časopis Esquire. A my souhlasíme, je opravdu krásná!

Fotogalerie, ve které uvidíte vždy záběr z filmu a k tomu pro srovnání fotografii reality:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.