Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

HRA O TRŮNY: Místa, kde se natáčely scény z filmu. Jak vypadají ve skutečnosti?

Máme tady něco pro fanoušky Hry o trůny (Game of Thrones). Tito manželé se totiž vypravili po stopách svého oblíbeného seriálu a dali si tu práci s hledáním určitých míst, kde se seriál natáčel.
Vydáno: 20.10.2015
Hra o trůny - Jak vypadají místa, kde se seriál natáčel
Hra o trůny - Jak vypadají místa, kde se seriál natáčel Autor: profimedia.cz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Vydali se do Chorvatska, kde seriál vznikal, aby vytvořili tyto fotografie, o které se s vámi chtějí nyní podělit. Jak tedy vypadají tato místa v reálném životě?

Pokud jste také skalními fanoušky tohoto fantasy seriálu a zajímají vás lokace z natáčení seriálu Hra o trůny, jste ve správném článku.

Jak manželé přiznávají: „Některá místa bylo jednoduché najít – například v Dubrovníku. Tam se točilo nejvíc a místa se hledala dobře. Někdy jsme se při hledání však hodně zapotili. Nesmírně těžké bylo hledání ve Splitu, tam jsme hledali asi nejdéle, byl to takový pokus–omyl. Někdy to byla vlastně spíše náhoda, že jsme na ně narazili.“

Podívejte se tedy, jestli jste náhodou na své dovolené do některých těchto míst nezavítali, aniž by vás napadlo, že právě zde se procházeli vaši oblíbení hrdinové.

Třeba herečka Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), která byla nedávno zvolena nejkrásnější ženou roku 2015. Tento titul jí přidělil americký pánský časopis Esquire. A my souhlasíme, je opravdu krásná!

 

Fotogalerie, ve které uvidíte vždy záběr z filmu a k tomu pro srovnání fotografii reality:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama