zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Je to normální? Žena kojí nejen svého syna, ale i syna své kamarádky!

Jessica kojí syna své kamarádky
Autor: facebook.com Jessica kojí syna své kamarádky
pruchol , Vydáno: 07.03.2019
Fotografie, na kterých matka malého chlapečka předvádí, jak kojí obě děti najednou, vyvolaly obrovské diskuse. Co si o tom myslíte vy?

reklama

Kojící matka Jessica Anne Colletti tvrdí, že jejího šestnáct měsíců starého syna a syna její přítelkyně, který je o dva měsíce starší, pojí zvláštní pouto. Mluví o nich jako o „mléčných sourozencích“.

Tím, že o tom matka veřejně mluví a vystavuje kojící fotky s oběma dětmi na internetu, vyvolala bouřlivé diskuse.

„Můj syn je na pravé straně a osmnáctiměsíční syn mé přítelkyně je vlevo. Mezi těmito mléčnými sourozenci je tolik lásky, je to zvláštní pouto mezi námi všemi,“ vysvětluje k fotografiím.

Jessica kojí syna své kamarádky - Obrázek 2 Foto:

Jessica v době, kdy s kojením syna své kamarádky začala
Víte, že kojení cizí ženou je u nás zákonem zakázané?

Může kamarádka kojit vaše dítě? A nakojila byste to její?

 

Mnoho maminek se vyjádřilo k těmto snímkům pozitivně, ale našly se i negativní názory. Některé ženy jsou přesvědčené, že kojení je takový zvláštní rituál, pouto mezi matkou a jejím dítětem, které by rozhodně neměla nahrazovat jiná žena.

„Jo, já nevím přesně, jak bych se zachovala já, děti zatím nemám, ale pevně věřím, že je to posvátné pouto, které by mělo být sdíleno pouze matkou a jejím vlastním dítětem,“ napsala jedna uživatelka.

„Ona je prostě normální kojná a bude tak dlouho, dokud jí to příroda a její kamarádka dovolí. Když se tak dohodly, tak proč ne. Je to přece stejné, jako kdyby kojila dvojčata. Dítě má 100% čerstvé mléko a ne něco kupovaného zmraženého,“ vyjádřila se ale jiná.

 

Je to podle vás v pořádku?

„Prý jsem pedofil“ Říká žena, která kojí svou šestiletou dceru!

 

V návaznosti na záplavu komentářů, které obdržela, Jessica napsala: „Kojení syna mé přítelkyně přišlo tak nějak přirozeně. Začala jsem ho hlídat, když mu bylo pět měsíců, a tehdy poprvé jsem se zeptala, jestli ho můžu také kojit, když už kojím svého syna, kterému byly tehdy tři měsíce. Kamarádka s nadšením odpověděla, že ano, že bude ráda. Bojovala totiž s kojením už od začátku, měla málo mléka, dařilo se jí kojit jen 9 měsíců. Vždycky byla velmi šťastná, že její syn měl ode mě výživu a pohodlí, které potřeboval, zatímco ona byla v práci. Tím, že jsem schopna kojit jejího malého chlapce, vytvořilo se mezi námi všemi zvláštní pouto, takové, že ho budu navždycky milovat, jako by to bylo moje vlastní dítě."

 

 

 

V Česku své děti kojí 85 % matek a průměrná délka kojení je 8,5 měsíce.

Lékaři varují: Kojící maminky zanedbávají svou stravu

reklama

Související témata: kojení , kojení na veřejnosti , mateřská dovolená , mateřství

reklama

Přečtěte si také

reklama