Prima maminka

26. března 2016 04:20

Lucie Průchová

Jsem těhotná. Svého partnera miluji, ale bojím se, že dítě není jeho!

Už je to pět týdnů, co jsme vám představili guru Káju... Pro ty, kterým těchto pět dílů poradny uniklo, je zde vysvětlení, jak tento nápad vlastně vznikl a co vám bude každý týden přinášet...

Nápad na zrození guru Káji se zrodil při jedné z našich redakčních hospod, při kterých se obvykle nikdo z nás nebrání podebatovat o svých partnerských a sexuálních strastech a radostech. Ostatní vždycky velice rádi a ochotně poradí, jak se situací, která někomu zrovna leží na srdci a na duši, naložit.

Nejlepší rady má vždy náš kolega Karel, kterému proto říkáme guru Kája – je to milovník a obránce něžného pohlaví. Ten vždycky ví, jak se v dané situaci zachovat, a velice pohotově a s vehemencí sobě vlastní to nám, svým kolegyním, sdělí. Nutno dodat, že naši partneři z toho skoro vždy vylezou jako totální nadsamci a uzurpátoři, které on by trestal nejméně týdenní hladovkou, v horších případech měsícem bez sexu nebo rovnou rozchodem či rozvodem.

A protože si myslíme, že je škoda, abychom si Káju nechávaly jen pro sebe a aby radil a pomáhal jen nám, rozhodly jsme se, že se o něj s vámi, utiskovanými ženami, podělíme.

Tedy – pište nám o svých vztahových problémech na náš mail prima-zeny@iprima.cz a nebo do zpráv na našem Facebooku… facebook.com/PrimaZeny.cz/

Všechny vaše dotazy a bolístky předáme našemu, a teď už i vašemu Kájovi, aby vám poradil, jak ty naše chlapy, děti, další členy rodiny nebo jiné narušitele našich poklidných životů zpracovat.

Už teď se prý nemůže dočkat, aby mohl zasáhnout a podat vám pomocnou mužskou ruku a oporu v těžkých životních situacích.

Jako další nám napsala čtenářka Simona, které děkujeme za následující dotaz...

Jsem těhotná. Svého partnera miluji, ale bojím se, že dítě není jeho. Musím to partnerovi říct?

A co na to Guru Kája?

"No, o tuhle ´radostnou´ zprávu se s ním rozhodně poděl! Samozřejmě riskuješ status matky samoživitelky, ale opačnej případ (do konce života se klepat, jestli mu nejistota jeho otcovství docvakne dřív, než mu to někdo vykecá), zní daleko trýznivějc. Hádám, že jde o klasickou situaci dobrovolný nevěry, a v tom případě se ani nemůžeš moc litovat – zařídila sis to sama. Takže mu dopřej aspoň tu špetku respektu a připrav mu šokující těhotenskej dýchánek co nejdřív. Škvrně je ostatně na cestě. A ať už ve finále bude jeho, nebo ne (a dopadne to s váma jakkoliv), je nejvyšší čas vyrobit ze sebe mámu, která zvládá přiznat a řešit svoje chyby. Při výchově to pak určitě přijde vhod!"

Tvůj guru Kája

Někdy se prostě neubráníme a musíme se k tomu vyjádřit i my – PrimaŽENY...

Milá Simono!

Dnes musím říct, že plně souhlasím s Kájou, asi by bylo fajn zachovat se jako dospělá žena, která dokáže nést následky svého jednání (to už vlastně nosíš v bříšku). Rozhodla ses, že si miminko necháš, i když si nejseš jistá, kdo je otcem... To tě muselo stát také dost bezesných nocí a přemýšlení o tom, co chceš a co je pro tebe v životě důležité.

Nebudu ti nalhávat, že to bude v pohodě, že tě partner pochopí a budete tvořit šťastnou rodinku. Větší pravděpodobnost je, že budeš dítě vychovávat sama, ale už ses pro něj rozhodla a nezbývá, než být silnou ženskou. Dokázaly to jiné, tak proč ne ty.

Hlavně teď musíš myslet na to malé, které za nic nemůže a rozhodně si zaslouží tvou lásku a porozumění. Ono není na vině toho, že tvůj život nebude zřejmě procházka růžovou zahradou. To malinké nevinné stvoření je důsledek tvého jednání a rozhodnutí.

Přeji ti hodně štěstí do dalšího života!

Za PrimaŽENY – Lucie

Sdílejte článek
Štítky Facebook

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.