Prima maminka

21. května 2016 04:45

Martina Čerňanská

Knižní tipy: 5 novinek, které by si každá žena měla přečíst

Knižní tipy: 5 novinek, které by si každá žena měla přečíst

Tentokrát jsme pro vás připravili takový čistě dámský výběr, ze kterého si jistě každá z vás vybere:) Pro ty co rády vaří kuchařka, kterou všichni v redakci naprosto zbožňujeme. Pro milovnice francouzského šarmu vyšlo pokračování Madame Chic. Ty, co se rády od srdce zasmějí, se jistě pobaví u Deníku fejsbukové matky. Potřebujete si jen oddychnout u dobré beletrie? Pak rozhodně neuděláte chybu, pokud sáhnete po nové knéžce od Sandry Brown či Jojo Moyesové.

Deník fejsbukové matky

autor: Lucie NachtigallováJe to kniha, ve které nenajdete klasický začátek ani konec. Nemá strhující děj, ba ani žádnou hlavní dějovou linku. Nemá ani ilustrátora či slavného spisovatele, jak bývá zvykem. Nemá dokonce kladného či záporného hrdinu. Můžete ji začít číst zepředu, zezadu, nebo třeba i odprostřed, a přesto vám nic neuteče. Je totiž poskládaná ze statusů. Napsala je jedna "obyčejná" matka, která má neobyčejný smysl pro humor, sebeironii a schopnost vypointovat své příběhy coby maminky na mateřské dovolené do statusů, ve kterých se budete možná poznávat i vy a u jejichž čtení se budete nepřetržitě usmívat.

vydal: Omegacena: 249 Kč

S Madame Chic na úrovni aneb Jak být elegantní každý den

autor: Jennifer L. ScottováV této nádherně ilustrované, praktické a inspirativní knize plné tipů, seznamů a nápadů se mimo jiné zamyslíte nad vhodným oděvem na společenské události, nad dobrou péčí o vzhled i uměním konverzace. Dozvíte se, jak být správnou hostitelkou i hostem i jak si vytvořit vhodné návyky a vlastní image. Zkrátka se naučíte být chic a na úrovni!

vydal: Mladá Frontacena: 269 Kč

Lahodně s Ellou každý den

autor: Ella WoodwardPokračování kuchařky Lahodně s Ellou není jen tak obyčejným seznamem receptů jako mnoho jiných knih tohoto typu. Není to ani nudné povídání o nějaké další dietě. Je to velmi zajímavá kniha, díky které se naučíme těšit z přírodního jídla a zároveň dopřejeme tělu to, co nejvíce potřebuje. Autorka si je navíc vědoma složitosti a uspěchanosti dnešní doby a proto dbala na to, aby se její recepty daly připravit snadno a rychle. Je to jedinečná publikace, která člověku umožní zlepšit kvalitu života bez velké námahy.

vydal: Dobrovskýcena: 349 Kč

Reportér

autor: Sandra BrownUznávaný reportér Dawson se pouští po stopě unikající zločinecké dvojice a odhaluje překvapivé tajemství o případu, který započal již před 40 lety. Kam je schopen tento reportér zajít kvůli zajímavé reportáži? Napínavý i vášnivý román je příběhem o lžích, které říkáme sami sobě, abychom přežili, a o nemožnosti skutečně uniknout vlastní minulosti.

vydal: Euromedia Group - Ikarcena: 299 Kč

Jeden plus jedna

autor: Jojo MoyesováPředstavte si, jak by mohl vypadat příšerný život: manžel vás opustil a rodině nedává žádné peníze. Vašeho syna puberťáka šikanují a dcera, jež je matematický génius, má sice možnost nastoupit na prestižní školu pro nadané děti, ale vy si to zkrátka nemůžete dovolit....seznamte se, přesně takový je ve zkratce život Jess Thomasové. Jedno dne najde svazek bankovek, které podle všeho patří arogantnímu Edu Nichollsovi, u něhož Jess uklízí. Jinak zásadová žena se impulzivně rozhodne, že si peníze ponechá a využije je pro svou dceru. V té chvíli ještě netuší, jak jí jejich majitel následně změní život…

vydal: Euromedia Group - Ikarcena: 314 Kč

Sdílejte článek
Štítky kniha Mladá fronta Euromedia Group Jojo Moyes

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.