Prima maminka

22. března 2015 04:10

Anna Kopečková

Lorna Byrneová: Žena, která hovoří s anděly, je opět v Praze

Irská mystička a spisovatelka Lorna Byrneová, která má od nejútlejšího dětství výjimečný dar vidět anděly a komunikovat s nimi, po dvou letech opět přijíždí do Prahy, aby zde představila svou novou knihu. Zájem lidí o setkání s ní je opravdu enormní.

Lorna Byrneová v Praze představí svou poslední knihu Nebeská láska, ve které poskytuje jedinečný pohled na lásku, její původ a význam v životě člověka. Veřejnost se má možnost s Lornou Byrneovou setkat v Praze hned dvakrát. V neděli 22. března v Kongresovém centru Praha, kde v rámci své přednášky požehná tisícovce lidí, a o den později od 16 hodin na autogramiádě v Paláci knih Luxor na Václavském náměstí. V dalších dnech pak navštíví Slovensko a Maďarsko.

Lorna Byrneová poprvé navštívila Prahu v roce 2013 a setkala se zde s nadšeným přijetím. Její příznivci tehdy beznadějně vyprodali Velký sál Lucerny a podobně je tomu i letos. Tisíc vstupenek na její přednášku v Kongresovém centru Praha se vyprodalo během 24 minut! „Zájem o setkání s Lornou Byrneovou je opravdu enormní. Její přednášku jsme letos přesunuli do větších prostor Kongresového centra, ale i tak se vyprodala v rekordně krátkém čase,“ informoval Zdeněk Novák, marketingový ředitel společnosti Euromedia Group, pod níž patří nakladatelství Knižní klub, které v Česku Lorniny knihy vydává.

Andělé jsou moji učitelé a přátelé

Lorna Byrneová se narodila v březnu roku 1955 v chudé dublinské rodině. Již předtím, než se naučila mluvit, začala vídat anděly a komunikovat s nimi – vidí je tak jasně, jako my ostatní vidíme jiné lidi. „Andělé, které jsem vídala, měli někdy lidskou podobu, ale i tehdy měli většinou křídla a nohama se nedotýkali země; a měli uvnitř jakýsi žár. Jindy se andělé lidem vůbec nepodobali a vypadali jako ostré, jasné světlo,“ vysvětluje Lorna.

Foto: Jason Clarke III

Andělé také přivedli Lornu k myšlence napsat její první knihu Andělé v mých vlasech, na které začala pracovat v roce 2003, a to i přes to, že je dyslektička a má jen základní vzdělání. I přes tento handicap však svůj příběh převedla úspěšně do knižní podoby a v květnu 2008 vyšli Andělé v mých vlasech v Británii a Irsku.

Dnes je Lornina autobiografie Andělé v mých vlasech mezinárodním bestsellerem. Byla přeložena do třiceti jazyků a vyšla ve více než padesáti zemích. Podobný úspěch zaznamenaly i její další knihy – Schody do nebe, Andělské poselství naděje a nejnovější Nebeská láska. V Česku se jich dohromady prodalo více než 120 tisíc výtisků.

Lornu provází andělé celý její život. „Byli moji učitelé, moji přátelé – a jsou jimi dodnes,“ uvádí Lorna.

Ve své poslední knize Nebeská láska Lorna poprvé mluví o tom, že kromě andělů vidí také lásku. „V této knize jsem popsala, jak vidím lásku jako fyzickou sílu, jak pozoruji zářící novorozence plné čisté lásky a jak vidím většinu dospívajících a dospělých s něčím, co vypadá jako průhledné železné pásy kolem těla na úrovni srdce, které tu lásku omezují,“ říká Lorna.

Pokud se chcete s Lornou Byrneovou setkat osobně a nemáte koupené vstupenky na její nedělní přednášku v Kongresovém centru, máte jedinečnou možnost v pondělí 23. března od 16 hodin v pražském Paláci Luxor na Václavském náměstí 41, kde bude probíhat autogramiáda její nové knihy.

Mohlo by vás také zajímat:

Sdílejte článek
Štítky kniha láska Slovensko Václavské náměstí Česko Praha přednáška Palác Lucerna Kongresové centrum Praha Euromedia Group

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.