Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Lorna Byrneová: Žena, která hovoří s anděly, je opět v Praze

Irská mystička a spisovatelka Lorna Byrneová, která má od nejútlejšího dětství výjimečný dar vidět anděly a komunikovat s nimi, po dvou letech opět přijíždí do Prahy, aby zde představila svou novou knihu. Zájem lidí o setkání s ní je opravdu enormní.
Vydáno: 22.03.2015
Lorna Byrne
Lorna Byrne Autor: cygnusreview.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Lorna Byrneová v Praze představí svou poslední knihu Nebeská láska, ve které poskytuje jedinečný pohled na lásku, její původ a význam v životě člověka. Veřejnost se má možnost s Lornou Byrneovou setkat v Praze hned dvakrát. V neděli 22. března v Kongresovém centru Praha, kde v rámci své přednášky požehná tisícovce lidí, a o den později od 16 hodin na autogramiádě v Paláci knih Luxor na Václavském náměstí. V dalších dnech pak navštíví Slovensko a Maďarsko.

Lorna Byrneová poprvé navštívila Prahu v roce 2013 a setkala se zde s nadšeným přijetím. Její příznivci tehdy beznadějně vyprodali Velký sál Lucerny a podobně je tomu i letos. Tisíc vstupenek na její přednášku v Kongresovém centru Praha se vyprodalo během 24 minut! „Zájem o setkání s Lornou Byrneovou je opravdu enormní. Její přednášku jsme letos přesunuli do větších prostor Kongresového centra, ale i tak se vyprodala v rekordně krátkém čase,“ informoval Zdeněk Novák, marketingový ředitel společnosti Euromedia Group, pod níž patří nakladatelství Knižní klub, které v Česku Lorniny knihy vydává.

Andělé jsou moji učitelé a přátelé

Lorna Byrneová se narodila v březnu roku 1955 v chudé dublinské rodině. Již předtím, než se naučila mluvit, začala vídat anděly a komunikovat s nimi – vidí je tak jasně, jako my ostatní vidíme jiné lidi. „Andělé, které jsem vídala, měli někdy lidskou podobu, ale i tehdy měli většinou křídla a nohama se nedotýkali země; a měli uvnitř jakýsi žár. Jindy se andělé lidem vůbec nepodobali a vypadali jako ostré, jasné světlo,“ vysvětluje Lorna.

Lorna Byrne Photo. Photo credit Jason Clarke III Foto:

                                                                                                      Foto: Jason Clarke III

Andělé také přivedli Lornu k myšlence napsat její první knihu Andělé v mých vlasech, na které začala pracovat v roce 2003, a to i přes to, že je dyslektička a má jen základní vzdělání. I přes tento handicap však svůj příběh převedla úspěšně do knižní podoby a v květnu 2008 vyšli Andělé v mých vlasech v Británii a Irsku.

Dnes je Lornina autobiografie Andělé v mých vlasech mezinárodním bestsellerem. Byla přeložena do třiceti jazyků a vyšla ve více než padesáti zemích. Podobný úspěch zaznamenaly i její další knihy – Schody do nebe, Andělské poselství naděje a nejnovější Nebeská láska. V Česku se jich dohromady prodalo více než 120 tisíc výtisků.

Lornu provází andělé celý její život. „Byli moji učitelé, moji přátelé – a jsou jimi dodnes,“ uvádí Lorna.

0036807 nebeska laska Foto:

Ve své poslední knize Nebeská láska Lorna poprvé mluví o tom, že kromě andělů vidí také lásku. „V této knize jsem popsala, jak vidím lásku jako fyzickou sílu, jak pozoruji zářící novorozence plné čisté lásky a jak vidím většinu dospívajících a dospělých s něčím, co vypadá jako průhledné železné pásy kolem těla na úrovni srdce, které tu lásku omezují,“ říká Lorna.

 

 

 

 

 

Pokud se chcete s Lornou Byrneovou setkat osobně a nemáte koupené vstupenky na její nedělní přednášku v Kongresovém centru, máte jedinečnou možnost v pondělí 23. března od 16 hodin v pražském Paláci Luxor na Václavském náměstí 41, kde bude probíhat autogramiáda její nové knihy.

Mohlo by vás také zajímat:

Meditace vám pomůže zklidnit mysl a očistit tělo od všech nečistot

Z deníku koučky: Klady a zápory meditace

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama