Horoskopy

1. listopadu 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 1. 11. – symbol Puma

Měli bychom být opatrní, hrozí neuvážené kroky, jichž bychom mohli litovat. Vyhneme se sporům s kolegy a nadřízenými, neshody mohou být i doma. Nezačínáme nic nového, počkáme si na příhodnější čas.

Luna ve Štíru - přibývá

Naše nálada se může rychle měnit. Jsme zranitelní, negace a neústupnost se mohou promítnout zvláště v partnerské a milostné oblasti.

V těchto dnech jsou citlivé reprodukční a vylučovací orgány. Věnujeme pozornost intimní hygieně, podpoříme vylučování. Prospěje nám pohyb, ženám sedací, léčivé a uvolňující koupele. Pečujeme o pleť celého těla, dopřejeme si výživné, hydratační masky a zábaly.

Práci střev podpoříme kořeněnými pokrmy, kurkumou, pepřem, zázvorem. Můžeme si uvařit domácí česnečku, nebo cibulačku se sýrem. Salátové zálivky mohou mít štiplavější chuť chili papriček. Dostatečně pijeme, dopřejeme si skleničku vína nebo piva.

Pocit lásky podpoří růžová barva, zkombinovat jí můžeme se šedou. Budou nám slušet perly nebo opálové šperky.

Krásnou vůni je pačuli nebo moschus.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.