Horoskopy

1. března 2017 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 1. 3. – symbol Strom poznání

K dnešnímu dni podle lunární magie patří symbol Stromu života nebo také symbol božské slabiky Óm vyjadřující spojení s univerzální prasílou. Dnes se soustředíme na odpuštění a zklidnění naší mysli.

Luna v Beranu – přibývá

Dnešní den může být pro mnohé náročný, napětí uvolníme procházkou nebo návštěvou fitka. Pokud možno se vyhneme kávě i alkoholu, zklidňujeme vybuzenou psychiku, masírujeme si spánky. Dnes je čas jako stvořený pro intimní chvíle.

Luna je ve fázi přibývání, proto dáváme pozor na vše, co konzumujeme, dáme přednost rostlinným bílkovinám, pokrmům z čočky nebo fazolí, zeleninu volíme také jako přílohu k masu. Pijeme přírodní džusy plné vitamínů a minerálů, červený grep, mrkev, jablko nebo ananas.

K rovnováze nám pomůže barevná kombinace červené s bílou. Pro zchlazení ohnivé energie můžeme využít sílu křemene nebo achátu.

Naši nervovou soustavu uvolní vůně levandule nebo lékořice.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.