Horoskopy

1. září 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 1. 9. – symbol Zlatá labuť a Lampa

30. lunární den – ZLATÁ LABUŤ – Poslední den lunárního cyklu, který nenastane v každém měsíci. Znamená rovnováhu mezi dobrem a zlem, světlou a temnou stranou.

Dnes se snažíme vše rozdělané dokončit. Postupujeme k novému začátku, jsou před námi možnosti, jichž se snažíme využít. Odpočíváme, relaxujeme, čistíme srdeční čakru a přijímáme z Univerza energii pro nastávající období.

1. lunární den – LAMPA, SVÍCE – Novoluní

Novoluní je novým začátkem, vyčerpáním starého a energií k novému. Měli bychom se v klidu koncentrovat na vše podstatné a rozvinout svou kreativitu pomocí vizualizace. Je dobré pobýt o samotě a vyčistit si hlavu od zbytečného balastu. Co dnes naplánujeme, to má velkou šanci objevit se v našem životě; co tzv. „mentálně“ stvoříme, to se stane.

Luna v Panně NOVOLUNÍ 11:04

Můžeme udělat revizi svého života ve všech důležitých oblastech. Zbavujeme se zbytečných věcí, ale i přežitých myšlenkových vzorců. Plánujeme a děláme předsevzetí do budoucna. Můžeme si připravit rituál: vyčistíme svůj prostor kadidlem, barvou je zelená a žlutá, živlem Země. Zapálíme zelenou nebo žlutou svíci, a prosíme o řád ve svém životě, o nalezení pravé míry a rovnováhy. Děkujeme za všechny zkušenosti, odpouštíme sobě i ostatním.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.