Horoskopy

10. března 2016 04:10

Lucie Průchová

Magická Luna pro každý den: 10. 3. – symbol Puma

V tento den bychom měli být opatrní, spojuje se síla Pumy a Berana. Hrozí nám neuvážené kroky, jichž bychom mohli litovat. Vyhneme se sporům s kolegy a nadřízenými. Propuknou-li neshody i doma, jednáme podle zásady „moudřejší ustoupí“.

Luna v Beranu – přibývá

Tyto dny přejí aktivitě a změnám, ohnivá energie rozněcuje vášně, dejme dobrý pozor na vše, co říkáme. V těchto dnech nepodepisujeme žádné smlouvy, nepřebíráme závazky, nic neslibujeme.

Potřebujeme pohyb; napětí se nejlépe zbavíme cvičením, rychlou chůzí či erotickými hrátkami. Nevysedáváme u televize; raději jdeme dřív spát. Naše oči jsou citlivější na světlo a uši na hluk. Snažíme se vyhnout stresu a eliminovat kontakt s negativními lidmi. Dopřejme si masáž hlavy, pomáhá i studený obklad. Nezapomínáme na pleť: aplikujeme výživné přírodní masky, např. medovou.

V těchto dnech nepijeme alkohol ani posilující drinky či kávu, vyhneme se sladkostem. Luna je v přibývající fázi; snažme se proto omezit kalorická a tučná jídla, a všechny potraviny, které dlouho trávíme. Uvaříme si raději jednoduchý pokrm z brambor, rýže, nebo pohankovou kaši, do jídla přidáme petržel, česnek, cibuli. Pijeme odvodňovací čaje.

Barvou tohoto dne je ohnivá červená nebo jasně žlutá.

Naši energii posílí kámen karneol nebo „náš“ granát.

Nervovou soustavu zklidní vůně levandule nebo vanilky.

Věra Várady

Sdílejte článek
Štítky jídlo

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.