Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Magická Luna pro každý den: 11. 6. – symbol Fénix

Den proměny, snažíme se zbavit omezení v našem životě. Můžeme snadněji uzavřít minulost a udělat změny. Je to den zdraví, léčebné prostředky na nás působí silněji. Je to čas i k rozjímání, studiu a příjmu informací, které nás posunou k očekávaným změnám.
Vydáno: 11.06.2016
Luna hlavni foto sobota
Luna hlavni foto sobota Autor: thinkstockphotos.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Luna v Panně - přibývá

Luna v Panně nás učí řádu a soustředění na vše, co děláme. Opatrnější musíme být při vynášení soudů a kritice ostatních.

Naše zdraví souvisí s naším pohledem na svět. V těchto dnech mají citlivější jedinci problémy s trávením, které je nutno podpořit správným výběrem stravy. Důležitý je pohyb a cvičení, kterým rozproudíme energii těla i peristaltiku střev. Věnujeme péči pleti, vlasům i nehtům, zajdeme si ke kadeřníkovi a na manikúru.

Luna je ve fází přibývající; volíme dietní stravu s vyšším obsahem vlákniny. Začneme vydatnou snídaní, k obědu si připravíme bezvaječné těstoviny, dušenou zeleninu, nebo krůtí plátek. Večer si dáme kvalitní ovčí nebo kozí sýr se zeleninovou oblohou.

Méně solíme, pozor na operace v oblasti ledvin a pánve. Pro sváteční, sobotní den může zvolit bílou nebo hnědou barvu. Krásným a lehce dostupným kamenem je jaspis, vzácnější je průhledný girasol. Osvěží nás vůně mandarinky nebo gardénie.

Článek je zařazen v: horoskop, předpověď, luna, astrologie, horoskopy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama