Horoskopy

11. června 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 11. 6. – symbol Fénix

Den proměny, snažíme se zbavit omezení v našem životě. Můžeme snadněji uzavřít minulost a udělat změny. Je to den zdraví, léčebné prostředky na nás působí silněji. Je to čas i k rozjímání, studiu a příjmu informací, které nás posunou k očekávaným změnám.

Luna v Panně - přibývá

Luna v Panně nás učí řádu a soustředění na vše, co děláme. Opatrnější musíme být při vynášení soudů a kritice ostatních.

Naše zdraví souvisí s naším pohledem na svět. V těchto dnech mají citlivější jedinci problémy s trávením, které je nutno podpořit správným výběrem stravy. Důležitý je pohyb a cvičení, kterým rozproudíme energii těla i peristaltiku střev. Věnujeme péči pleti, vlasům i nehtům, zajdeme si ke kadeřníkovi a na manikúru.

Luna je ve fází přibývající; volíme dietní stravu s vyšším obsahem vlákniny. Začneme vydatnou snídaní, k obědu si připravíme bezvaječné těstoviny, dušenou zeleninu, nebo krůtí plátek. Večer si dáme kvalitní ovčí nebo kozí sýr se zeleninovou oblohou.

Méně solíme, pozor na operace v oblasti ledvin a pánve. Pro sváteční, sobotní den může zvolit bílou nebo hnědou barvu. Krásným a lehce dostupným kamenem je jaspis, vzácnější je průhledný girasol. Osvěží nás vůně mandarinky nebo gardénie.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.