Horoskopy

11. září 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 11. 9. – symbol Koruna

Dnes se probouzí energie těla – kundaliní – Hadí síla, která pročišťuje čakry. Je to silná energie, je třeba s ní umět zacházet, jinak se stává destruktivní. Nepouštíme se do nových aktivit, spíše dokončujeme to, co jsme začali.

Provádíme očistné procedury, mentálně čistíme svou mysl od různých nánosů a astrálních bytostí, čistíme i fyzické tělo - koupele, uvolňující cvičení. Pokud možno se vyhneme masu a povzbuzujícím látkám.

Luna v Kozorohu - přibývá

Dny přejí obchodu a profesnímu posunu. Prioritu má i vzdělávání, získávání nových kontaktů a informací.

Snažíme se chránit kosti a klouby před přetížením. Prospěje nám umírněný pohyb, procházky, plavání a protahovací cviky. Posilovnu a wellness aktivity v těchto dnech raději vynecháme. Soustředíme se spíš na relaxaci a péči o tělo, a bolí-li nás, mažeme je mastí Kozorohů - kostivalem.

Uvaříme si zeleninovou polévku, boršč nebo italskou rajskou s bazalkou a parmazánem. Z masa si vybíráme spíš libové kousky. Důležitý je v naší stravě chléb, dáváme přednost žitnému nebo kváskovému, existuje i chléb s cibulí, ořechy nebo olivami. Ten nejlepší si upečeme sami.

Nevhodné jsou chirurgické zákroky v oblasti pohybového aparátu, kolen. V době Luny v Kozorohu můžeme vyzkoušet celou škálu zelené. Krásným kamenem, který se hodí k zemnímu znamení Kozoroha je chryzopras nebo bronzit.

Naší energii povzbudí vůně skořice, k uklidnění poslouží levandule.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.