Horoskopy

12. ledna 2017 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 12. 1. – symbol Had

Náročný den, kdy na nás čekají mnohá pokušení, měli bychom se ovládat, nepodléhat nákupním horečkám, nepřejídat se, raději se vyhnout alkoholu a všem povzbuzujícím látkám. Doporučuje se také půst v sexu a intimních kontaktech, v tento den nás milování energeticky vyčerpává.

Neděláme žádná zásadní rozhodnutí v oblasti financí, nesázíme a nehrajeme hazardní hry. Soustředíme se na svoji duši, snažíme se být v harmonii se sebou i s okolím.

Luna v Raku – úplněk

Ve dnech úplňku se snažíme jíst střídmě, naše tělo má sklony vše zadržovat a ukládat. Volíme lehčí stravu nebo půst, ráno začneme tím, že si zacvičíme a připravíme si sklenici teplé vody s trochou soli a citronovou šťávou. Po celý den dodržujeme pitný program, pijeme ovocné nebo zeleninové šťávy. K obědu si dáme netučnou rybu nebo zeleninové rizoto, fazole, hrách, salát. Popíjíme meduňkový nebo třezalkový čaj, což podpoří klid naší nervové soustavy.

Z barevné škály můžeme vybrat modrou v kombinaci se zlatou. Dnes nám budou slušet perly nebo modrý chryzokol.

Vůně zázvoru nám dodá energii, hřebíček pročistí naše dýchací cesty.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.