Horoskopy

12. února 2017 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 12. 2. – symbol Zvon

Čas získávání svobody, sebevědomí a radosti. Hledáme pravou míru a harmonii, nepřeháníme to s fyzickou láskou, jídlem, ani pitím. Soustředíme pozornost na svůj žaludek, zažívání a zpracování negativních situací. Snažíme se ostatním odpustit, můžeme použít havajskou techniku Ho´ponopono.

Luna v Panně - ubývá

Citlivější je zažívání, dostatek pohybu a cvičení pomůže peristaltice našich střev. Vylučování podpoříme skladbou jídelníčku, pohybem i pozitivním nastavením. Uděláme si čas na krášlící procedury, střih a výživu vlasů, pěstíme pokožku celého těla.

Luna je ve fází ubývající, přednost dáme jídlu s vyšším obsahem vlákniny, uvaříme si pohankovou kaši, kterou ochutíme medem nebo kvalitní čokoládou. Po celý den popíjíme teplé čaje - mátový, třezalkový nebo měsíčkový.

Zajímavou kombinací je zelená s fialovou. Krásným kamenem je fialový sugilit nebo tajemná záhněda.

Vyzkoušejme jemnou vůni myrhy nebo energetizující vůní zázvoru.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 6. 2023

Berani, můžete očekávat, že váš den bude trochu rozkolísaný. Kdybyste byli olympijským sportovcem, dnes byste stáli na startovní čáře a přemýšleli, zda jste dostatečně trénovali, abyste podali špičkový výkon. Máte natrénováno? Zvládnete to? Na pořadu dne budou jistě otázky týkající se vašich materiálních zdrojů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.