Horoskopy

12. března 2016 04:10

Lucie Průchová

Magická Luna pro každý den: 12. 3. – symbol Jednorožec

Necháme se vést intuicí a moudrostí těla; řekne nám, co mu prospívá. V tento den se plně transformuje energie potravy na energii astrální. Můžeme si vyzkoušet i kineziologický test; naše mysl je otevřená a informace, které přicházejí, jsou „čisté“.

Je vhodný čas pro změny; musíme si uvědomit, že chceme-li něco přijmout, musíme se něčeho vzdát.

Luna v Býku - přibývá

Kvalita dnů v Býku je klidná a stabilní, můžeme řešit finanční a materiální záležitosti. Nemáme tendence riskovat, rozhodnutí, která přijmeme pro budoucnost, jsou pozitivní.

Zima doznívá, blíží se jaro. Dáváme pozor, abychom s prvními paprsky sluníčka nezapomněli na teplé oblečení. Býčí znamení ovládá oblast krku, štítnou žlázu, krční páteř; v těchto dnech jsme náchylnější k angínám, zánětům a nastydnutí. Dobře nám udělá masáž šíje a zad, pleti dodáme hydrataci a výživu, vyzkoušíme mandlový krém nebo olej. Dalším skvělým „produktem“ přírody je kokosový olej.

Jíme střídmě, při přibývající Luně v Býku tělo vše ukládá. Volíme netučné pokrmy, lehčí masitou nebo zeleninovou stravu. Pijeme preventivně čaj proti chrapotu a zánětu v krku. Můžeme si dopřát také něco ostřejšího, nebo si uvaříme šalvějový čaj. Pomůže i šťáva z červeného grepu, nebo voda s citrónem či limetkou.

Opatrně solíme, odepřeme si tučné jídlo, pozor na operace v oblasti krku.

K tomuto znamení patří tradičně růžová a zelená barva jara.

Kameny, které nás okouzlí svou krásou jsou rodochrozit a smaragd

Senzuální domácí atmosféru posílí vůně moschusu nebo pačuli

Věra Várady

Sdílejte článek
Štítky energie

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.