Horoskopy

13. března 2016 04:10

Lucie Průchová

Magická Luna pro každý den: 13. 3. – symbol Ibis

Potřebujeme pozitivní podnět, dopřejeme si věci, které nám přinášejí radost, navštívíme místa a lidi, které máme rádi. Skvělá je muzikoterapie, procházky, návštěvy muzeí a výstavních síní.

Prostředí, jež nás bude inspirovat k získávání harmonie a krásy v našem životě. Navštívíme léčitele, astrology a věštkyně, ale neměli bychom zapomínat, že naše budoucnost je pouze v našich rukou.

Luna v Býku – přibývá

Preventivně uvolňujeme krční páteř, zvláště při sedavém zaměstnání. V chladném zimním období se dostatečně oblékáme, pijeme teplé tekutiny. Vyhledáváme klidnější prostředí, hluk nás stresuje. Prospěje nám masáž zad a šíje, aplikujeme hydratující a výživné pleťové masky v oblasti obličeje, hrudníku a šíje.

Jsme opatrnější při volbě jídelníčku. Vhodná je kořenová zelenina, zeleninové vývary. Můžeme si uvařit výborný mrkvový perkelt nebo celerové hranolky, francouzské brambory. Jsme opatrní při solení, zatěžuje ledviny. Do stravy zařadíme ořechy, semínka a klíčky. Popíjíme teplý zázvorový nebo šípkový čaj s medem a je nám krásně…

V nedělním, svátečním dni můžeme obléknout elegantní kombinaci béžové a bílé.

Krásným, málo doceněným kamenem, tak trochu popelkou, je záhněda, pro zklidnění mysli poslouží zelený aventurín.

Vůně bergamotu provoní náš domov, příjemnou atmosféru vykouzlí vůně skořice.

Věra Várady

Sdílejte článek
Štítky krása věštba

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.