Horoskopy

13. března 2017 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 13. 3. – symbol Motýl

Den harmonie, očisty, děláme si pořádek především ve vztazích k druhým lidem. Dnešek nepřeje pracovním aktivitám, spíše soustředění a poznávání. Přivoláváme do svého života lásku - k partnerovi, rodině, dětem. Obnovujeme sliby, které jsme dali, posilujeme spojení.

Luna v Panně - ubývá

V tyto dny nám vadí nejistota, chaos a nepořádek, snažíme se o řád, dbáme na detaily. Vyhneme se konfrontačním

V těchto dnech nám prospěje dostatek pohybu a cvičen, podpoří to peristaltiku našich střev. Citlivější lidé mohou mít problémy s trávením potravy, proto je dobré dbát na její skladbu. Je to nejlepší čas pro péči o naše tělo, vlasům prospěje úprava, nový střih, barva, maska nebo zábal.

Při ubývající Luně si můžeme dopřát více kalorických potravin. Méně solíme, vhodná je zelenina, nejlépe dušená v páře, díky této úpravě budou zachovány všechny vitamíny. Pijeme čaje a nápoje na podporu práce střev, můžeme si dát i dobré pivo nebo víno.

Pozor na operace v oblasti střev a zažívacího traktu.

Pro dnešek můžeme vybrat hnědo-červenou nebo zelenou barvu. Z kamenů pak smaragd nebo obsidián vločkový. Z vonných esencí mátu nebo heřmánek.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.