Horoskopy

13. ledna 2017 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 13.1. – symbol Motýl

I když je dnes pátek třináctého, je den harmonie, očisty, touhy po vyšším poznání a spojení s Bohem. Čas věnujeme sobě, děláme pořádek ve svém domově i práci. Vyhneme se náročným pracovním aktivitám, soustředíme se na sebe.

Den, kdy můžeme dělat důležitá, zásadní rozhodnutí pro náš život, realizujte je však později. Dobrý den pro křty a zásnuby.

Luna ve Lvu – ubývá

Znamení Lva ovlivňuje srdce, cévní systém, zvláště lidem starším a nemocným se v tomto období doporučuje omezit fyzickou námahu. Pokud možno se vyhýbáme stresu a negativním lidem. Podpoříme svůj krevní oběh chůzí nebo nenáročným cvičením, protahováním těla atd. Ve dnech lví Luny se doporučuje stříhat a upravovat vlasy, aplikujeme vyživující zábaly.

Ve dnech úplňku se snažíme jíst střídmě, naše tělo má sklony vše zadržovat a ukládat. Volíme lehčí stravu nebo půst, ráno začneme tím, že si zacvičíme a připravíme si sklenici teplé vody s trochou citronu. Po celý den dodržujeme pitný program, pijeme ovocné nebo zeleninové šťávy. K obědu si dáme zeleninové rizoto, fazole nebo jen polévku. Popíjíme meduňkový nebo třezalkový čaj, což podpoří klid naší nervové soustavy.

Pozor na operace srdce, zad, cév.

Barvy lvího znamení jsou vždy výrazné, zářivá žlutá, oranžová, ale i červená. Typickým kamenem pro toto znamení je diamant, ale také tygří oko.

Dobrou náladu přivodí vůně čokolády nebo pomeranče.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.