Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Rodina

Magická Luna pro každý den: 13.1. – symbol Motýl

I když je dnes pátek třináctého, je den harmonie, očisty, touhy po vyšším poznání a spojení s Bohem. Čas věnujeme sobě, děláme pořádek ve svém domově i práci. Vyhneme se náročným pracovním aktivitám, soustředíme se na sebe.
Vydáno: 13.01.2017, Martina Hrušková
Věštba na pátek
Věštba na pátek Autor: thinkstock.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Den, kdy můžeme dělat důležitá, zásadní rozhodnutí pro náš život, realizujte je však později. Dobrý den pro křty a zásnuby.

Luna ve Lvu – ubývá

Znamení Lva ovlivňuje srdce, cévní systém, zvláště lidem starším a nemocným se v tomto období doporučuje omezit fyzickou námahu. Pokud možno se vyhýbáme stresu a negativním lidem. Podpoříme svůj krevní oběh chůzí nebo nenáročným cvičením, protahováním těla atd. Ve dnech lví Luny se doporučuje stříhat a upravovat vlasy, aplikujeme vyživující zábaly.

Ve dnech úplňku se snažíme jíst střídmě, naše tělo má sklony vše zadržovat a ukládat. Volíme lehčí stravu nebo půst, ráno začneme tím, že si zacvičíme a připravíme si sklenici teplé vody s trochou citronu. Po celý den dodržujeme pitný program, pijeme ovocné nebo zeleninové šťávy. K obědu si dáme zeleninové rizoto, fazole nebo jen polévku. Popíjíme meduňkový nebo třezalkový čaj, což podpoří klid naší nervové soustavy.

Pozor na operace srdce, zad, cév.

Barvy lvího znamení jsou vždy výrazné, zářivá žlutá, oranžová, ale i červená. Typickým kamenem pro toto znamení je diamant, ale také tygří oko.

Dobrou náladu přivodí vůně čokolády nebo pomeranče.

Článek je zařazen v: horoskop, předpověď, luna, astrologie, horoskopy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama