Horoskopy

14. listopadu 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 14. 11. - Úplněk

Dnes jsme opatrní a dáváme pozor na vše, co děláme. Snadno totiž můžeme podlehnout klamu, iluzím a podvodům. Neuzavíráme obchody, nepodepisujeme smlouvy. Soustředíme se na pozitivní věci, harmonii a řád.

Luna v Býku ÚPLNĚK 14:53

Během úplňku se mění nejen naše nálada, ale i počasí. Většinou prší, sněží, ochladí se. Soustředíme se plně na své povinnosti, a večer si v klidu domova připravíme rituál. Vyčistíme náš prostor kadidlem, barvou je červenooranžová, živlem je Země. Zapálíme červenou nebo oranžovou svíčku, a myšlenky soustředíme na odpovědnost ve vztahu k financím, na prosperitu, umělecké projekty, na krásu a harmonii v našem životě. Poděkujeme za podporu.

16. lunární den – MOTÝL, SCHODY DO NEBE

Den harmonie, očisty, touhy po vyšším poznání. Děláme si pořádek především ve vztazích s druhými lidmi. Dnešek nepřeje pracovním aktivitám, spíše soustředění a poznávání. Přivoláváme do svého života lásku - k partnerovi, rodině, dětem. Obnovujeme sliby, které jsme dali, posilujeme spojení.

K dnešnímu dni se hodí zelená a hnědo-oranžová. Z kamenů můžeme vybrat prehnit a karneol.

Zkusme vyčistit svůj prostor šalvějí nebo kadidlem.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 6. 2024

Pokud jste připraveni a dobře zorganizováni, Berani, měl by dnešní den proběhnout hladce a příjemně. Nebojte se oddávat fantaskním snům a věcem rozmarné povahy. Máte právo vybočit z běžné rutiny. Pokud jste však své úkoly nedělali pořádně, budete nyní muset věnovat čas dohánění a plánování dopředu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.