Horoskopy

14. února 2017 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 14. 2. - symbol Pavouk

Dnešek je plný negativní energie, takže se můžeme lehce zamotat do „pavoučích sítí“. Probíhá očista na všech rovinách, duševní, fyzické i astrální. Jsme pozorní na vše co děláme, neuzavíráme žádné smlouvy a dohody, můžeme podlehnout podvodům a různým nedorozuměním.

Luna ve Vahách – ubývá

Uděláme si čas na relaxační masáže i teplé sedací koupele, nahřejeme oblast pánevní, i ledviny. Naší pleti prospěje hloubkové čištění, zajdeme na kosmetiku. Doporučuje se ošetření zubů, odstranění kuřích ok a úprava zarostlých nehtů.

Můžeme začít s očistnou nebo odtučňovací kúrou, méně solíme, a vybíráme si potraviny nezatěžující naše tělo: kvalitní netučné maso, místo přílohy volíme zeleninu. Naše ledviny potřebují dostatek vody, kterou získáváme i z ovoce a zeleniny, ale především kvalitními nápoji.

Pozor na operace v oblasti ledvin, nepijeme alkohol, nejíme tučná jídla, solíme méně.

Pro dny Luny ve Vahách se hodí světlé odstíny růžové a zelené. Z kamenů jednoznačně zvolíme fluorit nebo světlý ametyst.

Dnes nám bude vonět jemná ambra nebo vanilka.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.