Prima maminka

15. ledna 2017 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 15. 1. - symbol Zrcadlo

Den uvědomění, že vše, co se nám děje odráží naší podstatu, nás samotné. Neřešíme důležité věci, můžeme lehce podlehnout klamu, lžím a podvodům. Snažíme se zbavovat různých závislostí a negativních myšlenkových vzorců.

Zbytečně nevydáváme peníze, nenakupujeme, peníze nepůjčujeme. V práci i doma může být napětí, proto se raději vyhneme konfliktům, podle hesla moudřejší ustoupí. Vhodná je očista těla i duše, hledání rovnováhy.

Luna ve Lvu - ubývá

Naše srdce a oběhový systém potřebují ke správnému fungování pohyb. Právě ve dnech Lva jsou tyto oblasti citlivější, proto se vyhneme větší fyzické námaze. Jdeme na procházku, náladu nám spraví posezení s rodinou, s přáteli u dobrého jídla a pití i muziky.

Ve dnech Luny ve Lvu jsou tzv. živnou kvalitou bílkoviny. K snídani si dáme pohankovou nebo špaldovou kaši. Uvaříme si sváteční oběd, nebo zajdeme na oběd do doporučené restaurace, můžeme vyzkoušet i východní kuchyni – indickou, čínskou nebo vietnamskou. Dodržujeme pitný režim, uvaříme si zelený nebo domácí ovocný čaj, a na podporu srdeční činnosti čaj zázvorový.

Bude nám slušet béžová nebo citrónově žlutá barva. Z kamenů můžeme vybrat citrín nebo žlutý granát. Z vůni pačuli nebo kadidlo.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.