Horoskopy

15. listopadu 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 15. 11. – symbol Hrozen

Čeká nás zajímavý den, přinášející vzestup ženské síly a probuzení Bohyně. Užijeme si hojnost a naplnění všech potřeb duševních, duchovních i fyzických. Jsme v harmonii sami se sebou i s celým světem. Přejeme si, aby byly všechny bytosti šťastné.

Luna v Býku – ubývá

Pod vládou Luny v Býku upevňujeme rodinné vztahy, záleží nám na tom, aby lidé kolem nás byli spokojení.

V těchto dnech jsme náchylnější k nachlazení (především znamení Býka) proto se snažíme tato rizika eliminovat. Vyplatí se nám pěstění pokožky těla, zajímavým tipem jsou kosmetické přípravky s hojivou aloe vera nebo arganovým olejem.

Luna je ve fázi ubývání, můžeme si víc dopřát, pochutnat si na dobrotách, kterým se běžně vyhýbáme jako jsou např. tučnější typy masa nebo ryb. Dopřejeme si opulentní obědy nebo večeře s rodinou či přáteli. Sklenička dobrého vína nebo piva povzbudí naše trávení.

Pozor na operace v oblasti krční páteře, štítné žlázy a na trhání zubů. Z barev bude krásně ladit kombinace růžové a zelené.

Vhodným kamenem je achát mechový a růženín.

Z vůní můžeme vybrat mošus nebo nard.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.