Horoskopy

15. května 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 15. 5. – symbol Fontána

Dnes poznáváme minulost, své kořeny i svůj osud. Zorganizujme rodinné setkání, návštěvu, povídejme si o našich předcích, o historii našeho rodu. Získáme tím informace, s nimiž můžeme pracovat, čistit rodinnou karmu, měnit negativní rodové vzorce.

Luna v Panně - přibývá

Tyto dny přinášejí vytrvalost a koncentraci na dokončení práce. Dokážeme vidět detaily, které nám jindy unikají.

Správné vylučování podpoříme skladbou jídelníčku, pohybem i pozitivním naladěním. Zbavujeme se všeho, co nás tíží; naše tělo je odrazem naší mysli. Masírujeme si oblast bříška a představujeme si, jak se zde všechno uvolňuje a léčí. Dopřejeme si krášlící procedury, sestřih a výživu vlasů. Pěstíme pokožku celého těla; vyzkoušejme arganový olej.

V přibývající fázi Luny dáváme přednost méně kalorické stravě, s vyšším obsahem vlákniny; jíme obilné kaše, rizoto s hříbky, kuskus nebo cizrnu. Pokud možno jíme častěji, a menší porce. Pijeme mátový nebo fenyklový čaj, a můžeme je dosladit medem.

Vynecháme alkohol, méně solíme, operace v oblasti ledvin a pánve. Můžeme vyzkoušet kombinaci okrové se zelenou. Krásným kamenem je světle zelený olivín nebo zemitě hnědo – červený sardonyx. Pro sváteční den můžeme vybrat příjemnou vůni santalu nebo rozmarýnu.

Sdílejte článek
Štítky Luna

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.