Horoskopy

16. října 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 16. 10. – symbol Zvon

Čeká nás zajímavý den, přinášející vzestup ženské síly a probuzení Bohyně. Užijeme si hojnost a naplnění všech potřeb, duševních, duchovních i fyzických. Jsme v harmonii sami se sebou, i s celým světem. Přejeme si, aby byly všechny bytosti šťastné.

Luna v Beranu - ÚPLNĚK 06:25

Úplněk v Beranu je velmi silným dnem; ohnivá úplňková energie rozněcuje vášně. Buďme opatrní při všem, co říkáme i děláme. Připravíme si rituál: živlem je Oheň, barvou červená. Vyčistíme svůj prostor vykuřovadlem, zapálíme červenou svíčku, a směřujeme myšlenky k vlastnímu pokroku, úspěchu, odvaze a sebevědomí. Poděkujeme za podporu.

Pro dnešní silný úplňkový den můžeme využít vibraci barev černá a bílá. Hodí se šperky s bílým opálem nebo černými perlami. Naší mysl povznese vůně kadidla nebo bergamotu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.