Horoskopy

16. března 2016 04:10

Lucie Průchová

Magická Luna pro každý den: 16. 3. – symbol Netopýr

Čeká nás náročný den, můžeme podléhat různým omylům, mít špatné sny. Je nutná očista mysli a aktivní ochrana před negacemi. Zrevidujeme svou minulost a pokusíme se poučit z chyb.

V tento den je důležité nezaměřovat pozornost jen na hmotné statky a finance, protože naše potíže v této oblasti se budou zhmotňovat a násobit. Nepouštíme se do nových projektů a nezačínáme spolupracovat s lidmi, které neznáme; můžeme se lehce stát obětí podvodů.

Luna v Blížencích – přibývá

V těchto dnech procházíme novými zkušenostmi, důležitá je výměna informací, komunikace, společenský život. Hledáme zážitky, které by obohatily náš život, máme zájem učit se.

Našemu tělu nejvíce prospěje pobyt na čerstvém vzduchu, procházky, jogging v přírodě. Vyhneme se zakouřeným místnostem, což zvlášť platí pro zrozence Blíženců. Prospěje nám masáž nebo teplý obklad ramen, právě ramena a ruce jsou dnes nejcitlivější. Vhodný čas pro manikúru a pěstění rukou.

Dny blíženecké Luny jsou dny květu, proto konzumujeme např. květák nebo brokolici. Určitě si uvaříme mátový čaj, který uvolňuje dýchací cesty a pomáhá trávení, dalším tipem je čaj fenyklový. Je fáze přibývající Luny, a proto se snažíme jídlo spíše omezit.

Můžeme zvolit citronovou žlutou v nevšední kombinaci se šedou.

Kamínky, které nám prospějí, jsou červený nebo žlutý granát.

Náš prostor pročistí vůně cedru nebo verbeny.

Věra Várady

Sdílejte článek
Štítky Luna

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.