Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Magická Luna pro každý den: 16. 3. – symbol Netopýr

Čeká nás náročný den, můžeme podléhat různým omylům, mít špatné sny. Je nutná očista mysli a aktivní ochrana před negacemi. Zrevidujeme svou minulost a pokusíme se poučit z chyb.
Vydáno: 16.03.2016
Luna hlavni foto streda
Luna hlavni foto streda Autor: thinkstockphotos.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

V tento den je důležité nezaměřovat pozornost jen na hmotné statky a finance, protože naše potíže v této oblasti se budou zhmotňovat a násobit. Nepouštíme se do nových projektů a nezačínáme spolupracovat s lidmi, které neznáme; můžeme se lehce stát obětí podvodů.

Luna v Blížencích přibývá

V těchto dnech procházíme novými zkušenostmi, důležitá je výměna informací, komunikace, společenský život. Hledáme zážitky, které by obohatily náš život, máme zájem učit se.

Našemu tělu nejvíce prospěje pobyt na čerstvém vzduchu, procházky, jogging v přírodě. Vyhneme se zakouřeným místnostem, což zvlášť platí pro zrozence Blíženců. Prospěje nám masáž nebo teplý obklad ramen, právě ramena a ruce jsou dnes nejcitlivější. Vhodný čas pro manikúru a pěstění rukou.

 

Chůze a procházky - je to opravdu zdravé Foto:

 

Dny blíženecké Luny jsou dny květu, proto konzumujeme např. květák nebo brokolici. Určitě si uvaříme mátový čaj, který uvolňuje dýchací cesty a pomáhá trávení, dalším tipem je čaj fenyklový. Je fáze přibývající Luny, a proto se snažíme jídlo spíše omezit.


SUROVINY fenykl Foto:


Můžeme zvolit citronovou žlutou v nevšední kombinaci se šedou.


ŽLUTÁ – Vaše povaha je šťastná a veselá. Jste to právě vy, kdo vždy přichází s novými nápady. Přátelé si pečlivě vybíráte a o všem dlouho rozmýšlíte. Foto:


Kamínky, které nám prospějí, jsou červený nebo žlutý granát.


luna granát Foto:


Náš prostor pročistí vůně cedru nebo verbeny.


cedr Foto:


Věra Várady

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama