Horoskopy

17. prosince 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 17. 12. – symbol Pavouk

Snažíme se dobře hospodařit s časem i energii. Bude to náročný den, nezačínáme nic nového, pracovního ani osobního. Měli bychom se ptát sami sebe, co můžeme v našem životě změnit k lepšímu.

Zaměřujeme se na osobní rozvoj, vztahy s ostatními i úspěch v pracovní oblasti. Plánujeme a sbíráme informace; jednat začneme až v příhodnější lunární den.

Luna ve Lvu - ubývá

Ohnivá energie Luny ve Lvu přináší pokrok, sebevědomí i touhu uspět. Chceme se bavit a užívat si.

Dny Luny ve Lvu mají vliv na srdce a cévní systém, a proto vše, co pro tyto části těla uděláme, se nám vrátí. Vyhneme se všemu, co zatěžuje srdce - těžké fyzické práci, stresu. V tomto cyklu se doporučuje pečovat o vlasy, necháme si poradit od odborníků, jaká péče je v zimě pro naše vlasy nejlepší.

Ve dnech Luny ve Lvu jsou tzv. živnou kvalitou bílkoviny. K snídani si připravíme obilnou kaši z ovsa, špaldy nebo pohanky. K obědu si dáme kuřecí nebo krůtí maso, dušené papriky či vařené zelené lusky, nebo čočku. Dodržujeme pitný režim, k podpoře srdeční činnosti si uvaříme si ovocný nebo zázvorový čaj.

Pozor na operace srdce, zad, cév.

K lvímu znamení se hodí zlatá nebo žlutá. Ke královskému znamení diamant nebo zirkon.

K předvánoční atmosféře vůně skořice nebo máty.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.