Horoskopy

17. dubna 2016 04:10

Anna Kopečková

Magická Luna pro každý den: 17. 4. – symbol Koruna

Dnes se probouzí energie našeho těla – kundaliní – hadí síla pročišťující čakry. Je to silná energie, s níž je třeba umět zacházet, jinak se stává destruktivní. Nepouštíme se do nových aktivit, spíše dokončujeme, co jsme začali.

Luna v Panně - přibývá

Vše, co v těchto dnech uděláme pro svůj trávící trakt, se nám v budoucnu pozitivně vrátí. Masírujeme si oblast bříška a představujeme si, jak se tam vše uvolňuje a léčí. Dopřejeme si krášlící procedury, sestřih a výživu vlasů, pěstíme pokožku celého těla.

Provádíme očistné procedury, mentálně čistíme svou mysl od různých nánosů a astrálních bytostí, čistíme i své fyzické tělo - koupele, uvolňující cvičení.

Panna má vliv na trávicí orgány; proto se doporučuje dát dobrý pozor na to, co konzumujeme. Raději se vyhneme smaženým, ostrým a kořeněným pokrmům a masu. Vypijeme nalačno sklenici teplé vody s citronem, pijeme čaj mátový nebo fenyklový, který můžeme dosladit medem. Jíme častěji, ale menší porce.

Vyhneme se alkoholu, méně solíme, nedoporučují se operace v oblasti ledvin a pánve.

Pro dnešní sváteční den zvolíme medově žlutou nebo teplé tóny hnědo-okrové.

Silným, ženským kamenem je jantar, pro dnešní den můžeme také zvolit sluneční kámen.

Dopřejme si vůní jasmínu nebo bílých květů geránia.

Věra Várady

Sdílejte článek
Štítky energie

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.