Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Rodina

Magická Luna pro každý den: 17. 6. – symbol Trubka

Den, kdy máme možnost správně vyhodnocovat získané informace. Jsme spojeni se svými neviditelnými rádci. Můžeme dokončit různé pracovní a obchodní záležitosti, jejichž řešení se už dlouho protahuje.
Vydáno: 17.06.2016, Martina Hrušková
Luna hlavni foto patek

Na dnešek si naplánujeme i důležité věci týkající se našich financí. Příznivý začátek projektů, které skončí zdarem.

Luna ve Štíru přibývá

Cyklus Luny ve Štíru může přinést do vztahů napětí, žárlivost, podezírání, ale i vášnivost.

Vyzkoušíme lidové tipy na získávání krásy, vlasy po umytí přelijeme březovou nebo kopřivovou vodou. Pleť natřeme na noc čistou vazelínou nebo konopnou mastí. Ráno budeme mít obličej krásně vyhlazený. Tyto dny přejí napětí a dobrodružství; vyjdeme si na výlet do lesa, nebo se projdeme po starém hradě či klášteře, vyhledáváme tajemná, silová místa.

Můžeme vyzkoušet exotická jídla, koření, omáčky a dipy. Zkusíme mexickou nebo indickou kuchyni, je vynikající. Nemáme-li chuť vařit, zajdeme si na jídlo do vietnamské, čínské nebo indonéské restaurace. Cyklus Luny ve Štíru žádá experimenty, novinky a změny i v našem jídelníčku.

Nepijeme chladné nápoje, nepodstupujeme operace v oblasti močového měchýře, konečníku. Můžeme vyzkoušet, jak na nás působí vibrace nebesky modré barvy se stříbrnými doplňky. Apatit je krásný modrý kámen, který podporuje vitalitu, naše emoce zklidní labradorit. Shon pracovního týdne končí, dopřejme si posvátnou vůní kadidla nebo příjemné geránium.

Reklama
Článek je zařazen v: horoskop, předpověď, luna, astrologie, horoskopy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama