Horoskopy

17. června 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 17. 6. – symbol Trubka

Den, kdy máme možnost správně vyhodnocovat získané informace. Jsme spojeni se svými neviditelnými rádci. Můžeme dokončit různé pracovní a obchodní záležitosti, jejichž řešení se už dlouho protahuje.

Na dnešek si naplánujeme i důležité věci týkající se našich financí. Příznivý začátek projektů, které skončí zdarem.

Luna ve Štíru – přibývá

Cyklus Luny ve Štíru může přinést do vztahů napětí, žárlivost, podezírání, ale i vášnivost.

Vyzkoušíme lidové tipy na získávání krásy, vlasy po umytí přelijeme březovou nebo kopřivovou vodou. Pleť natřeme na noc čistou vazelínou nebo konopnou mastí. Ráno budeme mít obličej krásně vyhlazený. Tyto dny přejí napětí a dobrodružství; vyjdeme si na výlet do lesa, nebo se projdeme po starém hradě či klášteře, vyhledáváme tajemná, silová místa.

Můžeme vyzkoušet exotická jídla, koření, omáčky a dipy. Zkusíme mexickou nebo indickou kuchyni, je vynikající. Nemáme-li chuť vařit, zajdeme si na jídlo do vietnamské, čínské nebo indonéské restaurace. Cyklus Luny ve Štíru žádá experimenty, novinky a změny – i v našem jídelníčku.

Nepijeme chladné nápoje, nepodstupujeme operace v oblasti močového měchýře, konečníku. Můžeme vyzkoušet, jak na nás působí vibrace nebesky modré barvy se stříbrnými doplňky. Apatit je krásný modrý kámen, který podporuje vitalitu, naše emoce zklidní labradorit. Shon pracovního týdne končí, dopřejme si posvátnou vůní kadidla nebo příjemné geránium.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.