Horoskopy

17. července 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 17. 7. – symbol Trubka

Den, kdy máme možnost správně vyhodnocovat získané informace. Jsme spojeni se svými neviditelnými rádci. Konečně vyřešíme různé vlekoucí se pracovní a obchodní záležitosti. Na dnešek si naplánujeme i důležité aktivity, týkající se našich financí. Příznivý začátek projektů, které skončí zdarem.

Luna ve Střelci - přibývá

Dny plné energie, jsme otevření novým možnostem a kontaktům. Vládne optimistická nálada, máme se bavit, vzdělávat, a nezapomínat ani na pohyb.

Při náročnějších fyzických aktivitách se mohou ze ozvat bolesti zad, pánve, kyčlí; zajděme si na masáž. Zvláště ženám se doporučují posilovací cviky pro nohy, stehna a boky. Účinné budou čistící masky, a také lymfatické masáže, buďto ruční, nebo s pomocí speciálních kalhotových návleků.

I když je dnes neděle omezím tučnou a kořeněnou stravu a dáme přednost lehčím jídlům jako je květák, brokolice, můžeme si také připravit mrkvový nebo fazolový salát. K svačině mezi jídly si dáme ovoce, kterého je v letním období dostatek, broskve, jahody, banány, jablka nebo osvěžující citrusové plody.

Barvou dneška je pozitivní, veselá žlutá nebo ohnivě červená. Kamenem, který posiluje komunikaci je chalcedon, radostnou náladu podporuje citrín. Pro dnešní sváteční den se hodí vůně královny květin – růže nebo jemné slaměnky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.