Horoskopy

17. září 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 17. 9. – symbol Hrozen

Čeká nás zajímavý den, přinášející vzestup ženské síly a probuzení Bohyně. Užijeme si hojnost, naplnění všech potřeb duševních, duchovních i fyzických. Jsme v harmonii sami se sebou i s celým světem. Přejeme si, aby byly všechny bytosti šťastné.

Luna v Rybách - ubývá

Po Úplňku můžeme cítit psychickou i fyzickou únavu; pokud možno si nedáváme velké pracovní úkoly a přesuneme jejich plnění na vhodnější období. Pečujeme o své tělo i psychiku; jdeme se projít, večer naložíme tělo do teplé zklidňující levandulové koupele.

Dopřejme si oddych od náročných aktivit, ale i jídla, které zatěžuje naše zažívání. Můžeme vyzkoušet zeleninový nebo ovocný den, kdy budeme konzumovat jen jablka, melouny nebo sezonní ovoce, které nám chutná.

Pozor na operace v oblasti chodidel, nehtů, kotníků, psychologická vyšetření, konkurzy. Zahalíme se do růžové nebo šedivé s bílou. Pro dobrou náladu poslouží energie růženínu nebo kunzitu. Náš prostor očistí vůně šalvěje nebo borovice.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 7. 6. 2023

Dnes může být těžké zůstat při zemi, když kolem vás létají všechny informace a v srdci se vám bouří emoce. Snažte se nebrat věci příliš vážně, Berani. To je klíčem k tomu, abyste si dnes zachovali chladnou hlavu. Přistupujte k dnešnímu dni s nadšením a věnujte se jakékoli vyšetřovací práci, kterou je třeba udělat. Z nečekaných zdrojů přicházejí důležité skutečnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.