Horoskopy

17. září 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 17. 9. – symbol Hrozen

Čeká nás zajímavý den, přinášející vzestup ženské síly a probuzení Bohyně. Užijeme si hojnost, naplnění všech potřeb duševních, duchovních i fyzických. Jsme v harmonii sami se sebou i s celým světem. Přejeme si, aby byly všechny bytosti šťastné.

Luna v Rybách - ubývá

Po Úplňku můžeme cítit psychickou i fyzickou únavu; pokud možno si nedáváme velké pracovní úkoly a přesuneme jejich plnění na vhodnější období. Pečujeme o své tělo i psychiku; jdeme se projít, večer naložíme tělo do teplé zklidňující levandulové koupele.

Dopřejme si oddych od náročných aktivit, ale i jídla, které zatěžuje naše zažívání. Můžeme vyzkoušet zeleninový nebo ovocný den, kdy budeme konzumovat jen jablka, melouny nebo sezonní ovoce, které nám chutná.

Pozor na operace v oblasti chodidel, nehtů, kotníků, psychologická vyšetření, konkurzy. Zahalíme se do růžové nebo šedivé s bílou. Pro dobrou náladu poslouží energie růženínu nebo kunzitu. Náš prostor očistí vůně šalvěje nebo borovice.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 6. 2024

Usmívejte se dnes na svět, Berani. Buďte vděční za věci, které máte, a za lidi kolem sebe. Umocněte v sobě příjemný, hřejivý pocit a šiřte tuto lásku mezi ostatní. Toto je pro vás velmi expanzivní období, ve kterém můžete dosáhnout poměrně hodně, pokud se do toho pustíte. Vyzařujte svou pravou povahu každou buňkou svého těla a sledujte, jak se vám naskýtají příležitosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.