Horoskopy

18. ledna 2017 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 18. 1. – symbol Kůň

Dynamický den plný energie a rozhodnosti. Nechybí nám odvaha, plánujeme budoucnost, máme velké cíle. Den přátelství a sdružování lidí vhodný k cestování, k zahájení výprav a zájezdů za poznáním. Období vhodné na změnu zaměstnání, k obchodování, pro začátek nových projektů.

Jsme tvořiví a rychlí, nebojíme se začít, jde nám i týmová práce, dokážeme se dohodnout s druhými a respektujeme jejich názory.

Luna ve Vahách – ubývá

Pozornost věnujeme svému tělu – ledvinám, dodržujeme pitný režim. Snažíme se být co nejvíce v teple, je důležitá kvalitní nepromokavá obuv, chráníme tak svůj uro-genitální systém.

Luna je ve fázi ubývání, můžeme si dopřát různé dobroty, ale tučného a sladkého jen s mírou. Pijeme teplé bylinkové čaje z hluchavky nebo kořene pampelišky.

Určitě se vyhneme alkoholu, kávě a různým povzbuzujícím látkám a nápojům. Pro svůj outfit vybereme pastelové tóny hnědé nebo světle růžovou.

Z kamenů to může být růženín nebo serpentin. Pro domácí pohodu zapálíme aromalampu s vůní pomeranče nebo jasmínu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.