Horoskopy

18. listopadu 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 18. 11. – symbol Orel

Čeká nás úspěšný den, můžeme si naplánovat důležité schůzky, obchodní jednání i pracovní pohovory. Soustředíme se a ptáme se, co je pro nás nejvhodnější a věříme, že odpovědi, které k nám přicházejí, jsou pravdivé. Sbíráme informace a selektujeme ty nejlepší.

Luna v Raku – ubývá

Věnujeme pozornost svým emocím a rodinným vztahům, najdeme si více času pro své děti, partnera i rodiče.

Je konec pracovního týdne, je čas k odpočinku a relaxaci, nejlépe o samotě. Provádíme „údržbu těla“: zastřihujeme si nehty, depilujeme nežádoucí ochlupení, aplikujeme čistící a regenerační masky a zábaly. Na sobotu si naplánujeme společné aktivity s rodinou – rodinné vazby a pocit jistoty podporují psychiku, jež ovlivňuje zdraví.

Při ubývající Luně se naše váha většinou nemění nebo i mírně klesá. Proto si můžeme zpestřit život dobrým obědem či večeří, vyjít si s rodinou nebo přáteli do vyhlášené restaurace a vyzkoušet tam nové menu. Milovníkům domácí stravy se doporučuje vybírat si jídla obsahující sacharidy, sladká a mléčná – plněné knedlíky, žemlovku, buchtičky se šodó atd. Pro dobrou náladu pijeme čaj z meduňky a dobromyslu.

Pozor na alkohol, kávu, nemyjeme si ani nestříháme vlasy, slábnou. K tomuto znamení se hodí kombinace modrá a stříbrná.

Náš outfit ozdobíme perlami nebo celestínem. Dobrou náladu podpoří vůně vanilky nebo měsíčku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.