Horoskopy

18. prosince 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 18. 12. – symbol Orel

Čeká nás úspěšný den, můžeme si naplánovat důležité schůzky, obchodní jednání i pracovní pohovory. Soustředíme se a ptáme, co je pro nás nejvhodnější a věříme, že odpovědi, které k nám přicházejí, jsou pravdivé. Sbíráme informace a selektujeme ty nejlepší.

Luna ve Lvu - ubývá

Ve dnech Luny ve Lvu se vyplatí pečovat o vlasy, které jsou díky zimě hodně zatížené. Na trhu jsou kvalitní výrobky, které dokáží téměř zázraky. Můžeme využít i „babské rady“ a na vlasy aplikovat např. žloutky s pivem. Skvělý je argánový olej.

Dnes je sváteční den, neděle, která také patří dle astrologie – den Slunce ke znamení Lva. Náležitě si užijeme odpočinku, pyžamového dne, při ubývající Luně se nemusíme omezovat, ochutnáme vánoční pečivo, dáme si dobrý oběd. Můžeme vyzkoušet rychlé recepty z čínské kuchyně.

Krásnou barvou je červená – karmínová nebo opálová. Jestliže nám chybí energie vyzkoušejme sílu šungitu nebo hadího achátu.

Náladu pozvedne vůně červeného grepu nebo mandarinky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.