Horoskopy

18. března 2016 04:10

Lucie Průchová

Magická Luna pro každý den: 18. 3. – symbol Koruna

Dnes se probouzí energie našeho těla – kundaliní – hadí síla, pročišťující naše čakry. Je to silná energie, s níž je třeba umět zacházet, jinak se stává destruktivní. Nepouštíme se do nových aktivit, spíše dokončujeme to, co jsme už začali.

Provádíme očistné procedury, mentálně čistíme svou mysl od různých nánosů a astrálních bytostí, čistíme i své fyzické tělo. Pokud možno se vyhneme masu a povzbuzujícím látkám.

Luna v Raku – přibývá

Můžeme být přecitlivělí a lehce ovlivnitelní. Oživují se různá ublížení z minulosti i dětství.

Opatrnější buďme na zažívání a oblast hrudi. Zvláště ženy mohou cítit napětí a mít nepříjemné pocity v prsou. Dopřejme si příjemné věci, jež vylaďují naši psychiku, podněty, které nás nabíjejí pozitivní energii: kulturní zážitky, koncerty, výstavy, nebo si zajděme s přáteli do kavárny. Večer si dopřejeme teplou lázeň a uložíme se k spánku v novém povlečení s příjemnou vůní.

Neměli bychom jíst tučná, kořeněná a těžká jídla. Dobře trávíme sacharidy, proto si můžeme dopřát těstoviny a sladká i moučná jídla. Těm, kdo mají problémy s výkyvy váhy, se doporučuje jíst netučná masa – krůtu, ryby, a špenát. Mléčné výrobky, tvaroh a sýry. Pijeme čaje, které podporují práci jater: třezalkový, meduňkový a heřmánkový.

Vyhneme se pokud možno alkoholu, kávě a povzbuzujícím potravinovým doplňkům nebo drinkům.

V těchto dnech vodního elementu můžeme vybrat zelené nebo modré oblečení a doplňky.

Nevšedním kamenem bude olivín nebo kyanit – disten.

Vyhledáme esence citrusové trávy nebo ambry.

Věra Várady

Sdílejte článek
Štítky energie

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.