Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Rodina

Magická Luna pro každý den: 18. 3. – symbol Koruna

Dnes se probouzí energie našeho těla – kundaliní – hadí síla, pročišťující naše čakry. Je to silná energie, s níž je třeba umět zacházet, jinak se stává destruktivní. Nepouštíme se do nových aktivit, spíše dokončujeme to, co jsme už začali.
Vydáno: 18.03.2016
Luna hlavni foto patek
Luna hlavni foto patek Autor: thinkstockphotos.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Provádíme očistné procedury, mentálně čistíme svou mysl od různých nánosů a astrálních bytostí, čistíme i své fyzické tělo. Pokud možno se vyhneme masu a povzbuzujícím látkám.

Luna v Raku – přibývá

Můžeme být přecitlivělí a lehce ovlivnitelní. Oživují se různá ublížení z minulosti i dětství.

Opatrnější buďme na zažívání a oblast hrudi. Zvláště ženy mohou cítit napětí a mít nepříjemné pocity v prsou. Dopřejme si příjemné věci, jež vylaďují naši psychiku, podněty, které nás nabíjejí pozitivní energii: kulturní zážitky, koncerty, výstavy, nebo si zajděme s přáteli do kavárny. Večer si dopřejeme teplou lázeň a uložíme se k spánku v novém povlečení s příjemnou vůní.


Tyto cviky vám vykouzlí dokonalé tělo a můžete je cvičit klidně z postele!


Neměli bychom jíst tučná, kořeněná a těžká jídla. Dobře trávíme sacharidy, proto si můžeme dopřát těstoviny a sladká i moučná jídla. Těm, kdo mají problémy s výkyvy váhy, se doporučuje jíst netučná masa – krůtu, ryby, a špenát. Mléčné výrobky, tvaroh a sýry. Pijeme čaje, které podporují práci jater: třezalkový, meduňkový a heřmánkový.


speciál Špenát Foto:


Vyhneme se pokud možno alkoholu, kávě a povzbuzujícím potravinovým doplňkům nebo drinkům.

V těchto dnech vodního elementu můžeme vybrat zelené nebo modré oblečení a doplňky.

 

Zvolíte-li pro svůj outfit zelenou, budete na své okolí působit velmi klidným a inspirujícím dojmem. Zelenou si nejčastěji vybírají kreativně zaměření lidé. Foto:

 

Nevšedním kamenem bude olivín nebo kyanit – disten.


olivín  Foto:


Vyhledáme esence citrusové trávy nebo ambry.


Citronová tráva (Cymbopogon citratus) - používá se nejen při vaření, má také léčivé účinky, jelikož má antibakteriální účinky. Může posloužit jako uklidňující prostředek při nervové podrážděnosti, ke snížení horečky, při nechutenství, žaludečních obtížích Foto:


Věra Várady

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama