Horoskopy

18. dubna 2016 04:10

Anna Kopečková

Magická Luna pro každý den: 18. 4. – symbol Kalich

Den, který přeje lásce ve všech jejích aspektech. Otevíráme svá srdce i mysl a naplňujeme se energií lásky, zvláště ve dnech Luny v Panně, kdy je silná energie kritiky. Je třeba být otevřený a přátelský ke všem, přijímat každého takového, jaký je.

Luna v Panně – přibývá

Klidná energie Luny v Panně přináší vytrvalost a koncentraci na dokončení práce. Dokážeme vidět detaily, které nám unikaly.

Správné vylučování podpoříme skladbou jídelníčku, pohybem, i pozitivním mentálním nastavením. Co do našeho života nepatří, toho se zbavujeme; naše tělo je odrazem naší mysli. Masírujeme si oblast břicha a představujeme si, jak se zde všechno uvolňuje a léčí. Dopřejeme si krášlicí procedury, sestřih a výživu vlasů, pěstíme pokožku celého těla.

Luna je ve fází přibývající; volíme dietní stravu s vyšším obsahem vlákniny. Nalačno vypijeme sklenici teplé vody s citronem, a vytvoříme tak v našich střevech zásadité prostředí. Citrony pomáhají také proti bakteriím. Pijeme mátový nebo fenyklový čaj, který můžeme dosladit medem. Jíme častěji, ale menší porce.

Dnes zvolíme zemní, zklidňující barvu hnědou nebo jemnou růžovou.

Jako doplněk k našem outfitu můžeme vybrat lazurit nebo růžové perly.

Radost nám udělá vůně pivoňky nebo elegantní gardenie.

Věra Várady

Sdílejte článek
Štítky láska energie

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.