Horoskopy

18. května 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 18. 5. – symbol Kolo

Čas je vhodný ke vzdělávání; získáváme důležité informace, můžeme čistit svojí karmu, měnit svůj život. Dnešek je vhodný pro skupinovou práci, ale nezačínáme nové projekty.

Silněji působí léky i krémy, intenzivněji probíhají omlazující procesy. Jezme to, co podporuje srdce a krevní oběh, prospěje nám pohyb a cvičení.

Luna ve Vahách – přibývá

Dny ve Vahách přinášejí estetické cítění, diplomacii a snahu o harmonii ve vztazích. Snažíme se oddálit rozhodování v důležitých otázkách.

Neřešíme problémy pracovní ani osobní, vypneme mobil a e-mail. Vyhledáváme příjemné podněty, které nám přinášejí radost. Zajdeme si do divadla nebo si v klidu domova pustíme své oblíbené CD či film. Ve dnech Luny ve Vahách má mimořádnou účinnost čištění pleti.

V cyklu přibývající Luny se snažíme vyhnout všemu, co zatěžuje organismus, například hůře stravitelným potravinám. Dopřáváme si jídlo s vlákninou, přidáme do jogurtu, tvarohu nebo kaše psyllium. Našim ledvinám prospějí fazole – připravíme si fazolový salát nebo polévku.

Pozor na trhání zubů, operace v oblasti ledvin, beder, alkohol. Pro náš outfit zvolíme modrou ve světlých odstínech nebo pískovou. Kamenem nové doby je modrý celestín, minulost nám připomíná amonit. Jemná vůně geránia nebo mléčné ambry okouzlí naše smysly.

Sdílejte článek
Štítky jídlo ledvina oběhová soustava Terra

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.