Horoskopy

18. června 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 18. 6. – symbol Had

Dnešek bude náročný, čekají nás pokušení především z oblasti hmotné a tělesné. Snažíme se o čistotu duševní i fyzickou. Jíme střídmě, nepijeme alkohol a zřekneme se erotiky a sexu. V období před úplňkem nás mohou tížit problémy a neřešené záležitosti. Neměli bychom podléhat lítosti, ani strachu.

Luna ve Štíru – přibývá

Je sobota, chceme se bavit a mít zážitky. Dostavuje se touha po cestách, je léto; i když máme plno práce, můžeme si naplánovat prodloužený víkend a užít si přírody a sluníčka. Snažíme se moc nepřetěžovat, dodržujeme pitný režim.

Snídani nešidíme, dáme si oblíbené jídlo - kaši, mušle, nebo jen ovoce. K obědu salát, a k večeři si uděláme pstruha, lososa nebo pražmu královskou. Chceme-li si užít příjemnou společnost přátel nebo rodiny, a neběhat přitom kolem hrnců a pánví, zajdeme si na večeři do oblíbené hospůdky a posedíme venku. Co může být krásnější, než noční obloha v létě, plná hvězd?

Barvou dnešního dne je blankytně modrá nebo světle zelená. Krásným kamenem je celestín nebo tmavě modrý dumortierit. Vyzkoušejme vůni borovice nebo hořké čokolády.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 8. 6. 2023

Berani, pokud máte vazby na nějakou terapeutickou profesi, můžete dnes učinit zvláštní objev týkající se zdravotnictví. Tento objev nenajdete v žádné knize nebo metodice, kterou se běžně řídíte. Emoce nejsou tak slepé, jak by si racionální společnost přála! Někdy nás vedou po cestě k poznání. To je dnešní případ.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.