Horoskopy

19. listopadu 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 19. 11. – symbol Kůň

Dynamický den, plný energie a rozhodnosti. Nechybí nám odvaha, plánujeme budoucnost. Den přátelských setkávání a kontaktů, vhodný také k cestování, obchodování, zahájení nových projektů. Respektujeme názory kolegů, a společná práce se nám daří.

Luna v Raku - ubývá

Dny Luny v Raku prohlubují naše rodinné vazby, vztahy k rodičům i dětem. Více si vážíme domova, a chceme ho vylepšovat, uklízet a krášlit.

Můžeme mít problémy - bolesti hlavy, potíže se zažíváním. Je sobota, snažíme se odpočívat. Věnujeme se sami sobě. Naše tělo potěší peeling, můžeme zkusit i jemnou sůl s minerály. Na obličej použijme speciální peelingové krémy, a pleť bude jako znovuzrozená.

Jídlo se vždy snažíme připravovat s láskou; předáváme pozitivní energii. Vybíráme pečlivě ingredience, uvaříme rodině to nejlepší, prostřeme sváteční stůl a užijeme si společně strávený čas u oběda nebo večeře.

Pro dnešek je jako stvořená světle růžová nebo světle modrá barva. Z kamenů můžeme vybrat rodonit nebo kunzit.

Z vůní růžové dřevo nebo jasmín.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 2. 2024

Dnes nechcete nic jiného než být sami. Aby se tak stalo, Berani, musíte vypnout telefon i počítač a na dveře pověsit ceduli Nerušit. I tak je pravděpodobné, že vaši přátelé projdou kolem cedule a zeptají se, co je k večeři. Je to jeden z těch dnů. Lidé se chtějí scházet a chtějí to dělat u vás doma. Objednejte si své oblíbené komfortní jídlo a užijte si ten chaos.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.