Horoskopy

19. prosince 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 19. 12. – symbol Kůň

Dynamický den, plný energie a rozhodnosti. Nechybí nám odvaha, plánujeme budoucnost, máme velké cíle. Den přátelství a sdružování lidí, též vhodný k cestování, zahájení výprav, zájezdů za poznáním.

Toto období přeje změnám zaměstnání, obchodům a zahajování nových projektů. Jsme tvořiví, rychlí, nebojíme se začít nové věci, jde nám i týmová práce, dokážeme se s druhými dohodnout a respektujeme jejich názory.

Luna v Panně - ubývá

Cyklus Luny v Panně přináší vytrvalost a koncentraci na dokončení práce.

Správné vylučování podpoříme skladbou jídelníčku, pohybem a pozitivním myšlením, mentálním nastavením. Masírujeme si oblast břicha a představujeme si, jak se tam všechno uvolňuje a léčí. Dopřejeme si krášlící procedury, sestřih a výživu vlasů, pěstíme pokožku celého těla.

Po probuzení vypijeme nalačno sklenici teplé vody; aktivujeme tím činnost střev, která znamení Panny ovládá. Během dne si dopřáváme kvalitní jídlo v menších porcích. Živnou kvalitou těchto dnů je sůl; její působení je zesíleno, proto solíme méně. Pijeme vlažné nálevy z máty, nebo směsi na podporu trávení.

Pozor na alkohol, operace v oblasti ledvin a pánve. Málo solte. K zemnímu znamení Panny patří odstíny zelené nebo růžové.

Z kamenů můžeme vybrat lazurit nebo kunzit. Z aromaterapie vůni geránium nebo citrónovou trávu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 6. 2023

Dnes se můžete cítit trochu pod psa kvůli fyzickému a emocionálnímu stresu v posledních dnech. Pokud můžete, uklidněte se. Tento den není vhodný k tomu, abyste byli příliš zaneprázdněni nebo se pouštěli do nových projektů. Berani, špatná komunikace by mohla způsobit jedno nebo dvě rozčilení, a tak se snažte zachovat chladnou hlavu. Nedělejte z komára velblouda. Nepřijde nic, co by se nedalo zvládnout.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.