Horoskopy

19. prosince 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 19. 12. – symbol Kůň

Dynamický den, plný energie a rozhodnosti. Nechybí nám odvaha, plánujeme budoucnost, máme velké cíle. Den přátelství a sdružování lidí, též vhodný k cestování, zahájení výprav, zájezdů za poznáním.

Toto období přeje změnám zaměstnání, obchodům a zahajování nových projektů. Jsme tvořiví, rychlí, nebojíme se začít nové věci, jde nám i týmová práce, dokážeme se s druhými dohodnout a respektujeme jejich názory.

Luna v Panně - ubývá

Cyklus Luny v Panně přináší vytrvalost a koncentraci na dokončení práce.

Správné vylučování podpoříme skladbou jídelníčku, pohybem a pozitivním myšlením, mentálním nastavením. Masírujeme si oblast břicha a představujeme si, jak se tam všechno uvolňuje a léčí. Dopřejeme si krášlící procedury, sestřih a výživu vlasů, pěstíme pokožku celého těla.

Po probuzení vypijeme nalačno sklenici teplé vody; aktivujeme tím činnost střev, která znamení Panny ovládá. Během dne si dopřáváme kvalitní jídlo v menších porcích. Živnou kvalitou těchto dnů je sůl; její působení je zesíleno, proto solíme méně. Pijeme vlažné nálevy z máty, nebo směsi na podporu trávení.

Pozor na alkohol, operace v oblasti ledvin a pánve. Málo solte. K zemnímu znamení Panny patří odstíny zelené nebo růžové.

Z kamenů můžeme vybrat lazurit nebo kunzit. Z aromaterapie vůni geránium nebo citrónovou trávu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.