Horoskopy

19. února 2016 04:10

Lucie Průchová

Magická Luna pro každý den: 19. 2. – symbol Kalich

Krásný den, kdy můžeme pocítit sílu lásky, kterou dáváme i přijímáme od druhých. Otevřeme svou srdeční čakru a zaměřením pozornosti ji aktivujeme. Je důležité myslet, mluvit a jednat s láskou. Pomáhejme druhým, slovem, skutkem, objetím nebo dárkem.

Tento den je vhodný k usmíření a obnovování našich vztahů nejen milostných, ale i přátelských a rodinných. Není dobré cokoliv začínat, spíše směřovat energii k plánům do budoucna.

Ve dnech Luny v Raku jsme citlivější, zvláště vodní znamení (Rak, Štír, Ryby). Vše prožíváme intenzivněji, což může přinášet i vztahovačnost a deprese.

Račí energie se soustřeďuje do oblasti žaludku, prsou a psychiky. Právě zde musíme být opatrnější. Hlídáme si skladbu jídelníčku, ale i každé slovo, které vyřkneme.

Poslechneme si příjemnou hudbu, při níž relaxujeme a zapomínáme na starosti. Užíváme si klidu domova, rodiny, dětí a blízkých přátel.

Zkusíme nový recept na „zdravou dobrotu“. Poradců, knih a pořadů v televizi i informací na internetu je nepřeberně. Nechme se inspirovat třeba východní kuchyní a překvapme ostatní nevšední večeří.

Popíjíme jasmínový čaj nebo čaj Yerba maté. Dáme si skleničku dobrého vína nebo piva.

Pro více energie zvolíme oranžové doplňky, dnes nám také bude slušet modrá, ve všech odstínech.

Oblečení podpoříme náramkem s karneolem, který přináší vitalitu a sílu a ti, kdo potřebují naopak rozbouřenou mysl zklidnit mohou vyzkoušet kouzelný akvamarín.

Naše smysly potěší vůně skořice, pro zklidnění volíme meduňku.

Věra Várady

Sdílejte článek
Štítky energie Luna

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 7. 2024

Berani, dnes pravděpodobně více než obvykle toužíte po samotě. Ačkoli jste se možná zavázali k účasti na nějakém večírku nebo setkání, nyní se vám tato myšlenka může zdát otravná. Možná budete raději pracovat na nějakých úkolech či projektech, nebo si budete chtít jít zacvičit a uvolnit část napětí, které cítíte. Druhá možnost je dobrá. Pokud si zacvičíte dříve, možná budete mít později chuť někam vyrazit.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.