Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Rodina

Magická Luna pro každý den: 19. 2. – symbol Kalich

Krásný den, kdy můžeme pocítit sílu lásky, kterou dáváme i přijímáme od druhých. Otevřeme svou srdeční čakru a zaměřením pozornosti ji aktivujeme. Je důležité myslet, mluvit a jednat s láskou. Pomáhejme druhým, slovem, skutkem, objetím nebo dárkem.
Vydáno: 19.02.2016
Luna hlavni foto patek
Luna hlavni foto patek Autor: thinkstockphotos.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tento den je vhodný k usmíření a obnovování našich vztahů nejen milostných, ale i přátelských a rodinných. Není dobré cokoliv začínat, spíše směřovat energii k plánům do budoucna.

Ve dnech Luny v Raku jsme citlivější, zvláště vodní znamení (Rak, Štír, Ryby). Vše prožíváme intenzivněji, což může přinášet i vztahovačnost a deprese.

Račí energie se soustřeďuje do oblasti žaludku, prsou a psychiky. Právě zde musíme být opatrnější. Hlídáme si skladbu jídelníčku, ale i každé slovo, které vyřkneme.

Poslechneme si příjemnou hudbu, při níž relaxujeme a zapomínáme na starosti. Užíváme si klidu domova, rodiny, dětí a blízkých přátel.


Čas nezastavíte, a tak si někdy vezmete sluchátka a pustíte si nezapomenutelné hity vašeho mládí. Céčka nebo Holky z naší školky Foto:


Zkusíme nový recept na „zdravou dobrotu“. Poradců, knih a pořadů v televizi i informací na internetu je nepřeberně. Nechme se inspirovat třeba východní kuchyní a překvapme ostatní nevšední večeří.

Popíjíme jasmínový čaj nebo čaj Yerba maté. Dáme si skleničku dobrého vína nebo piva.


Mate Foto:


Pro více energie zvolíme oranžové doplňky, dnes nám také bude slušet modrá, ve všech odstínech.

 

luna dalsi foto patek - Obrázek 2 Foto:

 

Oblečení podpoříme náramkem s karneolem, který přináší vitalitu a sílu a ti, kdo potřebují naopak rozbouřenou mysl zklidnit mohou vyzkoušet kouzelný akvamarín.


luna dalsi foto patek - Obrázek 1 Foto:


Naše smysly potěší vůně skořice, pro zklidnění volíme meduňku.


luna dalsi foto patek - Obrázek 3 Foto:


Věra Várady

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama