Horoskopy

19. července 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 19. 7. – symbol Schody do nebe

Den harmonie, očisty, touhy po vyšším poznání a spojení s Bohem. Je to silný den; uděláme si pořádek především ve vztazích k druhým lidem. Dnešek nepřeje pracovním aktivitám, spíše soustředění a poznávání.

Přivoláváme do svého života lásku – k partnerovi, rodině, dětem. Obnovujeme sliby, které jsme dali, posilujeme spojení.

Luna v Kozorohu – přibývá

Tyto dny přinášejí energii a vůli dokončit, co jsme započali; jsme důslední.

Ráno dáme tělo do pohybu – protáhneme se a uděláme si čas na horkou ranní sprchu, která nás nastartuje do nového dne. Tělo natřeme vitalizačním krémem s verbenou, citronem nebo zázvorem. Snažíme se chránit kosti a klouby před přetížením. Prospěje nám umírněný pohyb, posilovnu a wellness aktivity raději vynecháme.

Živnou kvalitou těchto dnů je sůl; pokud sůl dobře snášíme, konzumujeme slané potraviny. Kdo má se solí problémy, musí solit opatrně a jídlo si může ochutit česnekem, křenem, zázvorem nebo dalšími bylinkami. Doporučuje se také kořenová zelenina, především celer, červená řepa, cibule, brambory.

Tajemnou a krásnou barvou je indigová nebo můžeme zvolit kombinaci hnědé a bílé. Z drahokamů vybereme pro dnešek celestin nebo dumortierit. Doma můžeme byt provonět vůní borovice nebo jasmínu.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.