Horoskopy

19. září 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 19. 9. Symbol Pavouk

Snažíme se dobře hospodařit s časem i energií. Bude to náročný den. Nezačínáme nic nového; ani pracovního, ani osobního. Měli bychom se ptát sami sebe, co můžeme ve svém životě změnit k lepšímu.

Zaměřujeme se na osobní rozvoj, vztahy s ostatními a úspěchy v pracovní oblasti. Plánujeme a sbíráme informace, ale jednat začneme až v příhodnější lunární den.

Luna v Beranu - ubývá

Tyto dny přinášejí spontánnost, soutěživost a impulsivnost. Dáme pozor, kam svou energii směřujeme, jsme plni nadšení, které může brzy vychladnout.

Beran má vliv na oblast hlavy, můžeme mít sklony k bolestem hlavy, migrénám. Pomohou uvolňující cviky, masáž hlavy. Šetříme smyslové orgány, sluch - vyhýbáme se hlučnému prostředí, zrak - nevysedáváme dlouho u počítače ani televize.

Dnes je vhodný odlehčující den, pijeme ovocné či zeleninové šťávy, nebo bylinkové a detoxikační čaje, teplou vodu s citrónem nebo limetkou. Jíme co nejvíce ovoce, netučné maso, plodovou zeleninu.

Pozor na operace v oblasti hlavy a smyslových orgánů. Pro energii Berana je vhodná výrazná oranžová nebo žlutá barva. Z kamenů můžeme vybrat granát nebo karneol. Pro zklidnění nervové soustavy využijeme příjemnou levanduli nebo meduňku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.